مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب بیان کرد؛

پروژه‌های پژوهشی باید به ارتقای ارزش افزوده منجر شوند

تاریخ انتشار: شنبه 27 آذر 1400 | 17:09 ب.ظ
پروژه‌های پژوهشی باید به ارتقای ارزش افزوده منجر شوند زمان مطالعه: < 1 دقیقه اعتدال نخبگان/ مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب بر توجه به زنجیره ارزش و کسب ارزش افزوده علمی در انجام پروژه‌های پژوهشی و تحقیقاتی تاکید کرد. به گزارش نخبگان و  به نقل از روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، علیرضا دانشی در نشست تجلیل از پژوهشگران برتر مناطق نفتخیز جنوب با اشاره به اهمیت […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

اعتدال نخبگان/ مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب بر توجه به زنجیره ارزش و کسب ارزش افزوده علمی در انجام پروژه‌های پژوهشی و تحقیقاتی تاکید کرد.

به گزارش نخبگان و  به نقل از روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، علیرضا دانشی در نشست تجلیل از پژوهشگران برتر مناطق نفتخیز جنوب با اشاره به اهمیت حوزه پژوهش و فناوری افزود: کشور ما در شرایط حساسی قرار دارد و پرداختن به حوزه پژوهش و تقویت آن، بسیار حایز اهمیت است.

وی افزود: حرکت به سمت رویکرد مطالعه‌محور، خلق و بهره‌گیری از دانش و توجه به اصل نوآوری، باید در اولویت برنامه‌های ما باشد که لازمه آن، توجه به نیروی انسانی و احصای ایده‌ها و فکرها است.

دانشی ادامه‌داد: زمانی می‌توان از موفقیت در عرصه پژوهش و فناوری صحبت کرد که نگاه ما چه در حوزه پایین دست و چه بالادست، به سمت زنجیره ارزش باشد و این بدان معناست که با مدنظر قراردادن اقتصاد پروژه‌ها، به تقویت ارزش افزوده برسیم.

احیای جایگاه تراز اول مناطق نفتخیز هدف پژوهش‌ها باشد

وی بیان کرد: ارتقای جایگاه شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب به‌عنوان شرکت تراز اول منطقه باید در هدف‌گذاری پروژه‌های پژوهشی دیده شود.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت: از پژوهشگرانی که به چاپ کتاب بامحتوای فاخر و علمی اقدام کنند، تمام قد حمایت خواهیم کرد چرا که معتقدیم هرگونه هزینه در این حوزه به‌نوعی‌ سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود.

در این نشست دستاوردهای حوزه پژوهش صنعت نفت در جنوب و همچنین مهمترین چالش‌های درون‌سازمانی و برون‌سازمانی اداره پژوهش و فناوری مورد بررسی قرار گرفت و از  “محمد نیسی پور”، “مهدی سالاری” و “علی‌قنواتی نسب” به عنوان پژوهشگران برتر این شرکت تجلیل شد.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi