بازدید مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان از سد و نیروگاه کارون سه

تاریخ انتشار: پنجشنبه 7 مرداد 1400 | 10:22 ق.ظ
بازدید مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان از سد و نیروگاه کارون سه زمان مطالعه: < 1 دقیقه مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با حضور در سد و نیروگاه کارون سه ضمن بازدید از این مجموعه،از ترابری دریایی و روند آب رسانی به شهرستان دهدز بازدید کرد. به گزارش نخبگان و به نقل از شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان،در این بازدید که جمعی از معاونین و مدیران سازمان آب و […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با حضور در سد و نیروگاه کارون سه ضمن بازدید از این مجموعه،از ترابری دریایی و روند آب رسانی به شهرستان دهدز بازدید کرد.

به گزارش نخبگان و به نقل از شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان،در این بازدید که جمعی از معاونین و مدیران سازمان آب و برق خوزستان نیز حضور داشتند، ، از شیروانی ناپایدار G2_m ، نیروگاه و دیگر نقاط مهم سایت از جمله احداث جاده جایگزین (دسترسی به نیروگاه) بازدید صورت گرفت.

پس از بازدیدِ مدیر عامل سازمان آب و برق خوزستان و هیئت همراه از بخشهای مهم نیروگاه و اعلام رضایت مندی از وضعیت مناسب آن،بازدید از ترابری دریایی ایستگاه رکعت و مسائل و مشکلات آن و همچنین بازدید از روند آبرسانی به شهرستان دهدز نیز صورت گرفت.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار