تأمین آب روستاهای بخش منصوری توسط پیمانکار مناطق نفتخیز جنوب

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ | ۲۲:۲۳ ب٫ظ
تأمین آب روستاهای بخش منصوری توسط پیمانکار مناطق نفتخیز جنوب زمان مطالعه: < 1 دقیقه اعتدال نخبگان/ آبرسانی به روستاهای بخش منصوری توسط شرکت اویک از پیمانکاران طرح نگهداشت و افزایش تولید مناطق نفتخیز جنوب انجام شد. به گزارش نخبگان و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نفتخیز، سرپرست طرح نگهداشت و افزایش تولید ناحیه اهواز در ارتباط با این خبر گفت: این اقدام در راستای مسئولیت­های اجتماعی و باتوجه به […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

اعتدال نخبگان/ آبرسانی به روستاهای بخش منصوری توسط شرکت اویک از پیمانکاران طرح نگهداشت و افزایش تولید مناطق نفتخیز جنوب انجام شد.

به گزارش نخبگان و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نفتخیز، سرپرست طرح نگهداشت و افزایش تولید ناحیه اهواز در ارتباط با این خبر گفت: این اقدام در راستای مسئولیت­های اجتماعی و باتوجه به وضعیت خشکسالی و تنش آبی در استان خوزستان به منظور برطرف کردن بخشی از نیاز آبی روستاهای بخش منصوری صورت گرفت.

مسعود ارسطو افزود: تاکنون بیش از ۱۸۰ سرویس تانکرهای آبرسانی ۱۶۰۰۰ لیتری آب آشامیدنی برای روستاهای این منطقه ارسال شده است.

میدان نفتی منصوری در ۴۵ کیلومتری جنوب شرقی شهر اهواز واقع است و طرح نگهداشت و افزایش تولید در این میدان توسط شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت (اویک) درحال انجام است.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi