این مردان قدیمی با تیپ‌های باستانی/ نوشتاری از شهرام گراوندی برای درگذشت استاد کاووس غولی گله

تاریخ انتشار: شنبه 9 اسفند 1399 | 17:43 ب.ظ
این مردان قدیمی با تیپ‌های باستانی/ نوشتاری از شهرام گراوندی برای درگذشت استاد کاووس غولی گله زمان مطالعه: < 1 دقیقه این مردان قدیمی با تیپ‌های باستانی و پازلفی شاهنشاهی و سبیل‌های استالینی، مردانی از مسجدسلیمان روزگار ِ پیشاانقلاب ِ شکوهمند ِ پنجاه و هفت هستند. از راست، اولین نفر برادر منوچهر شفیانی است. دومی، هرمز علیپور، سومی کاووس غولی گله، و چهارمی، شاخ شمشاد ادبیات جنوب و ادبیات اقلیمی، بهرام حیدری است. از برادر ِ […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

این مردان قدیمی با تیپ‌های باستانی و پازلفی شاهنشاهی و سبیل‌های استالینی، مردانی از مسجدسلیمان روزگار ِ پیشاانقلاب ِ شکوهمند ِ پنجاه و هفت هستند.
از راست، اولین نفر برادر منوچهر شفیانی است. دومی، هرمز علیپور، سومی کاووس غولی گله، و چهارمی، شاخ شمشاد ادبیات جنوب و ادبیات اقلیمی، بهرام حیدری است.
از برادر ِ منوچهر بی‌خبرم. هرمز بحمدالله والمنه خوب است و در کرج شعر می‌نویسد و روزگار می‌‌گذراند. غولی گله هم شعر می‌گفت مثل هوشنگ چالنگی و الول ِ ملول ، و مثل سیروس رادمنش و یارمحمد اسدپور و بتول عزیزپور.
بهرام هم که داستان‌َ‌ش چیز دیگری است. رضا بختیاری اصل ِ عزیز، خبر داد که امروز کاووس غولی گله درگذشته است و به سیروس رادمنش پیوسته است.
بی‌گمان الان سیروس و کاووس با هم عیش و عشرتی دارند.
جا منزل ِ نو مبارک آ کاووس!
روحت شاد و ناب و جاری.
سلام ما را به آن طرفی ها برسان و بگو روزگار مزخرفی است و ما هی دل‌مان تنگ می‌شود و مدام در گلویمان، بغض، زِق زِق می‌کند.

 

#شهرام_گراوندی

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار