جلسه آغاز پروژه فرهنگ سازمانی در فولاد اکسین برگزار شد

تاریخ انتشار: چهارشنبه 23 خرداد 1403 | 10:26 ق.ظ
جلسه آغاز پروژه فرهنگ سازمانی در فولاد اکسین برگزار شد زمان مطالعه: < 1 دقیقه فرهنگ سازمانی هر کسب‌وکاری، خواه عمداً طراحی شده باشد یا به طور تصادفی شکل گرفته باشد، یکی از اصول مأموریت و ارزش‌های یک شرکت موفق می باشد.
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

به گزارش نخبگان و به نقل ازروابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان؛ در پی اجرای پروژه فرهنگ سازمانی در شرکت فولاد اکسین خوزستان،روز دوشنبه ۲۱ خرداد ماه،جلسه آغاز این پروژه با حضور مهندس مرادی عضو هیئت مدیره و معاون اجرایی شرکت،دیگر معاونین و مدیران شرکت برگزار شد.

مهندس مرادی عضو هیات مدیره شرکت فولاد اکسین خوزستان در این جلسه با اشاره به اینکه فرهنگ سالم یکی از اصول یک شرکت موفق است، اظهار داشت: فرهنگ سازمانی هر کسب‌وکاری، خواه عمداً طراحی شده باشد یا به طور تصادفی شکل گرفته باشد، یکی از اصول مأموریت و ارزش‌های یک شرکت موفق می باشد.

وی افزود: سبک‌های رهبری، انتظارات از رفتار کارکنان، عملیات روزانه کسب‌وکار، فرآیندهای تصمیم‌گیری، فضای کاری فیزیکی و مهم‌تر از همه افراد برای ایجاد یک محیط منحصر به‌ فرد ترکیب می‌شوند، بنابراین ضروری است که یک شرکت برای کسب موفقیت، فرهنگ سازمانی و پروژه مدنظر خود را اجرایی کند.

گفتنی است،این پروژه توسط واحد آموزش و توسعه منابع انسانی شرکت اجرا خواهد شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار