اخبار خوزستاناخبارایران و جهان

پیام دکترآقارضا فتوحی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استاندار خوزستان بمناسبت ششم مرداد روزملی کارآفرینی و آموزش های فنی وحرفه ای

«بسم الله الرحمن الرحیم »
آموزش های فنی و حرفه ای باید توسعه یابد.
مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

 


خدمتگزاران عرصه ی مهارت آموزی و آموزش های فنی و حرفه ای استان خوزستان
با سلام و احترام
درسالی به فرموده رهبرفرزانه ی انقلاب اسلامی «تولید ، دانش بنیان و اشتغال آفرین » نام گرفته بی تردید تلفیق دانش و مهارت و خلاقیت برای جوانان مهین عزیزمان ایران ،زمینه ساز اشتغال مولد و پایدار و به موازات آن کارآفرینی ، که توسعه و رشد اقتصادی به دنبال خواهد داشت ، امروزه یکی از دغدغه های دولت مردمی مقوله ی اشتغال جوانان و کاهش نرخ بیکاری هست که نقش مجموعه ی بزرگ سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در تربیت نیروی ماهر مورد نیاز بازار کار می تواند در حوزه های مختلف همانند کشاورزی ،صنعت ، فرهنگ و هنر و خدمات در قالب آموزش مهارت به کارجویان شهری ، روستایی ، عشایری ، دانشجویان و جوار صنعت ، و…. کمک بسزایی در راستای کاهش نرخ بیکاری و افزایش اشتغال پایدار داشته باشد .
اینجانب ضمن بزرگداشت هفته ملی مهارت ، روز ۶ مرداد ماه که روز ملی مهارت ، کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای نام گرفته را به خانواده بزرگ سازمان آموزش فنی و حرفه به ویژه تلاشگران ساعی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان خوزستان اعم از کارکنان ، مربیان و آموزشگاه های آزاد تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند منان ، سلامتی ، سربلندی و سعادتمندی و موفقیت های کثیر عزیزان را زیر سایه الطاف الهی و توفیق بیش از پیش در راستای اعتلای آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را خواهانم .
آقا رضا فتوحی
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استاندار خوزستان

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا