اخبار خوزستان

پرورش ماهی در قفس در سد مارون اجرایی می‌شود

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری خوزستان گفت: پروژه پرورش ماهی در قفس در سد مخزنی مارون به طور ۱۰۰ درصد اجرایی می‌شود.

به گزارش نخبگان و به نقل از مهر، محمد راضی جلالی صبح امروز یکشنبه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بهبهان اظهار کرد: زنجیره‌های تولید و لزوم استفاده بهینه از منابع آبی بر ایجاد شهرک آبزی پروری و اجرایی شدن پروژه پرورش ماهی در قفس در منطقه ضرورت دارد.

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری خوزستان خبر داد: پروژه پرورش ماهی در قفس در سد مخزنی مارون جزو مصوبات سفر رئیس جمهور به خوزستان به شمار می‌رود که این مصوبه به طور ۱۰۰ درصد اجرایی می‌شود.

رئیس اداره شیلات بهبهان در این جلسه با اشاره به حداکثر بهره وری از منابع آبی در این شهرستان گفت: ۷۰ واحد ۲ منظوره پرورش ماهی در بهبهان فعال است.

مجید شکاری با بیان اینکه بهبهان در جایگاه اول تولید ماهی در استخر ذخیره آب کشاورزی در خوزستان قرار دارد، از تخصیص نشدن آب برای ایجاد شهرک آبزی پروری توسط سازمان آب و برق خوزستان انتقاد کرد.

وی، اجرایی نشدن طرح پایلوت سه هزار و ۲۰۰ تنی پرورش ماهی در قفس در سد مخزنی مارون را از دیگر مشکلات شهرستان دانست و عنوان کرد: با وجود انجام مطالعات اجرایی ولی همچنان همکاری لازم از سوی سازمان آب و برق صورت نمی‌گیرد.

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا