اخبار خوزستان

وزیر راه ۱۱ خردادماه در سفری یکروزه به خوزستان می‌آید

عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی فردا پنجشنبه، ۱۱ خردادماه در سفری یکروزه به خوزستان می‌آید.

به گزارش نخبگان ، وزیر راه در این سفر یکروزه به بندر امام سفر خواهد کرد و در ابتدای سفر خود از روند پیشرفت پروژه کارخانه نورد فولاد بندر امام (شرکت سنگین تن) بازدید خواهد کرد.

آخوندی سپس پروژه‌های سرمایه‌گذاری با مشارکت بخش خصوصی شامل پروژه‌ مخازن نگهداری روغن‌های خوراکی وارداتی، صادراتی و ترانزیتی (شرکت گلبرگ بهاران)، مخازن نگهداری فرآورده‌های نفتی سبک و سنگین متعلق به شرکت جهان مخزن فارس و ۳ دستگاه برج تخلیه غلات به عنوان فاز نخست ترمینال تمام مکانیزه شماره ۴ غلات (شرکت نظم آفرینان صنعت سهند) واقع در مجتمع بندری امام خمینی را افتتاح می کند.

همچنین در این سفر با حضور آخوندی، عملیات اجرایی محور B پروژه تعمیرات اساسی و نوسازی خطوط ریلی داخلی مجتمع بندری امام خمینی (ره) از محل اعتبارات سازمان بنادر و دریانوردی و عملیات خارج‌سازی مغروقه‌های کانال خورموسی آغاز خواهد شد.

به آب‌اندازی و بهره‌برداری از قایق گشت دریایی یگان حفاظت مجتمع بندری امام خمینی (ره)، بهره‌برداری از شناورهای استراتژیک لایروب هویزه و یدک‌کش دادمان ۲، نشست صمیمی با سرمایه‌گذاران بخش خصوصی فعال در بندر امام خمینی (ره) از دیگر برنامه‌های سفر وزیر راه و شهرسازی است.

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا