اخبار خوزستان

نماینده دزفول: برخورد مستقیم با مظاهر فساد نتیجه مطلوب ندارد

اعتدال نخبگان/ نماینده مردم دزفول در مجلس با تاکید بر لزوم اجرای حدود الهی گفت: برخورد مستقیم با مظاهر فساد نتیجه مطلوب ندارد.

به گزارش نخبگان و به نقل از ایرنا سید احمد آوایی روز شنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی در دفتر امام جمعه دزفول افزود: اجرا نشدن حدود الهی باعث مظاهر فساد و ساختار شکنی شده است.

وی بیان اینکه ساختارشکنی محدود به بانوان نیست بر لزوم برخورد با مظاهر فساد به صورت ریشه‌ای تاکید کرد و ادامه داد: اگر حدود الهی اجرا شوند اجازه هنجارشکنی داده نمی‌شود.

نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی گفت: تخریب فرهیختگان در فضای مجازی زیاد شده که نباید نسبت به آن بی‌تفاوت بود.
وی افزود: تا زمانی که فرهیختگان زنده هستند باید قدر آنها را بدانیم؛ افراد بزرگ زیادی در دزفول داریم که باید قدر آنها را بدانیم.
آوایی گفت: مقام معظم رهبری تاکید زیادی بر نظم و رعایت حق الناس دارند که این موضوع باید مورد توجه قرار گیرد.

 

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا