اخبار خوزستانفرهنگ و جامعه

نفرات برتر چهار وزن نخست مسابقات جایزه بزرگ جودو ایران مشخص شدند

اعتدال نخبگان/ مسابقات جایزه بزرگ جودو ایران “یادواره سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی” به میزبانی اهواز آغاز شد و نفرات برتر چهار وزن نخست مشخص شدند.

به گزارش خبرنگار ورزشی نخبگان؛ رقابت های روز نخست در چهار وزن، ۶۰-،۶۶-، ۷۳- و ۸۱- کیلوگرم برگزار شد و مدال آوران چهار وزن مشخص و به آنها جوایز نقدی اهدا شد.

در وزن ۶۰- کیلوگرم پوریا خیر الهی (فارس) و مهدی قرقاش (خراسان شمالی) اول و دوم شدند همچنین حسین بخشی (خراسان رضوی) و مهدی خدیری محمدی(بوشهر) مقام سوم مشترک را کسب کردند.

در وزن ۶۶- کیلوگرم ابوالفضل محمودی(مرکزی ) و حسن الکایی محمد (مرکزی ) مقام اول و دوم را کسب کردند همچنین حمیدرضا پاپی (اصفهان) و امیرحسین ولی زاده (بوشهر) مقام سوم مشترک را به خود اختصاص دادند.

در وزن ۷۳- کیلوگرم محمدرضا صدیقی (البرز ) و وحید جدی (خراسان رضوی ) اول و دوم شدند همچنین علیرضا خجسته (البرز) و رضا پارسا پور (خراسان شمالی) مقام سوم مشترک را کسب کردند.

در وزن ۸۱- کیلوگرم مهدی فتاحی پور ( فارس) و امیرحسین طالبی ( اصفهان) اول و دوم و یونس صارمی( لرستان) و جواد سخندان ( آذربایجان شرقی) مقام سوم مشترک را به خود اختصاص دادند .

در این رقابت ها ۳۰۰ جودوکار حضور دارند همچنین ۳۰ داور این رویداد را قضاوت می کنند. مسابقات در سالن چنده منظوره سازمان آب و برق و روی ۲ تاتامی برگزار می شود.

در این رقابت ها که روزهای ۲۰ و ۲۱ برگزار می شود به نفرات اول ۱۰۰ میلیون ریال، نفرات دوم ۵۰ میلیون و نفرات سوم مشترک هر نفر ۲۰ میلیون ریال پرداخت می شود.

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا