اخبار خوزستاناخبارایران و جهان

نفرات برتر مسابقات جت اسکی قهرمانی کشور معرفی شدند

مسابقات جت اسکی قهرمانی کشور با معرفی نفرات برتر در دزفول به کار خود پایان داد.

 به گزارش نخبگان، رقابت های جت اسکی قهرمانی کشور روز جمعه با حضور شرکت کنندگانی از استان های مختلف کشور در دو بخش بانوان و آقایان به میزبانی دزفول برگزار شد.
در بخش آقایان این مسابقات، حکیم‌ آلبوغبیش از خوزستان به مقام نخست دست یافت و محمد زبردست و امیرحسین شهرکی هر دو از تهران عنوان های دوم و سوم را کسب کردند.
در بخش بانوان نیز پرستو سهرابی از خوزستان بر سکوی نخست قرار گرفت، ثریا صالح آبادی از تهران دوم شد و سحر نظرپور از خوزستان بر سکوی سوم قرار گرفت.
گفتنی است اردوی آموزشی و انتخابی تیم ملی جت اسکی با هدف کشف استعدادهای برتر و با رویکرد برنامه ریزی جهت شرکت در بازی های بین المللی و اعزام های برون مرزی در بخشهای سرعت، اسلالوم، مسیر بسته و استقامت در رده سنی بزرگسالان و در دو بخش آقایان و بانوان در روزهای ۱۶ تا ۱۸ اسفند به میزبانی خوزستان و در شهرستان دزفول برگزار شد./ ایسنا

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا