اخبار خوزستان

مهلت تسهیل تسویه بدهی بانکی صنایع تمدید شد

اعتدال نخبگان/ رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: مهلت برخورداری واحدهای صنعتی و معدنی از قانون تسهیل تسویه بدهی بانکی تمدید شد.

امیر حسین نظری امروز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگارنخبگان بیان کرد: واحدهای صنعتی و معدنی تا پایان آذرماه فرصت دارند که در این طرح ثبت نام کنند و تا پایان سال جاری مهلت پرداخت بدهی به بانکها تمدید شده است.

وی گفت: با اجرای این قانون ۱۰ تا ۵۰ درصد بدهی برخی از صنایع پرداخت خواهد شد و کمک شایانی به وضعیت اقتصادی واحدهای صنعتی می شود.

رییس سازمان صمت خوزستان با اشاره به اینکه تاکنون ۵۰۰ قرارداد صنعتی از این طرح بهره‌مند شده اند ادامه داد: بانک‌های عامل شامل بانک ملی، صادرات، تجارت، توسعه تعاون، بانک صنعت و معدن و ملت است.

وی گفت: تلاش داریم تا با همکاری بانک‌ها در رونق هر چه بیشتر تولید واحدهای صنعتی و یا خارج کردن واحدهای تولیدی از رکود دراستان اقدام نماییم.

طبق اعلام وزارت صمت طبق برنامه اعلام شده امسال باید ۴۵ واحد تولیدی راکد در استان به چرخه تولید برگردند.

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا