اخبار خوزستان

مدافع همیشگی ملت مظلوم فلسطین و آزادی قدس شریف هستیم

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در پیامی تصریح کرد: مدافع همیشگی ملت مظلوم فلسطین و آزادی قدس شریف هستیم.
مدافع همیشگی ملت مظلوم فلسطین و آزادی قدس شریف هستیم

به گزارش نخبگان و به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس، از سوی “ارسلان غمگین” پیامی به این شرح صادر شد.
“روز جهانی قدس، میراثی گران بها‌ از امام راحل(ره) و نشانگر عمق اعتقاد ایمانی و انسانی ملت بزرگ ایران اسلامی است. دولت‌ غاصب‌ صهیونیستی‌ در فلسطین‌، محکوم ‌به ‌فناست.
امسال در حالی روز جهانی قدس را گرامی می داریم که به برکت خون شهدای دفاع مقدس، شهدای امنیت و شهدای مدافع حرم به ویژه خون سردار رشید سپاه هشت اسلام “سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی” پیشرفت های خیره کننده ایران اسلامی در بخش های مختلف علمی، صنعتی، هسته ای، فن آوری، پزشکی، هوافضا، نانو و صدها علوم دیگر آن هم به دست جوانان غیور ایران اسلامی تحسین جهانیان را برانگیخته و موجب شادمانی و تقویت ملت های مظلوم و تضعیف دشمنان اسلام شده است.
همه این دستاوردهای بزرگ با اتکال به قدرت لایزال الهی و اعتماد به توانمندی های داخلی، به رغم همه توطئه ها، تحریم ها و فشار های حداکثری دشمنان ملت ایران بوده و به برکت خون شهدای بزرگ دفاع مقدس و دفاع از جبهه مقاومت و ایمان مجاهدان و رزمندگان اسلام، سلاح مقاومت از سنگ به موشک های نقطه زن و از قلاب سنگ به پهبادهای پیشرفته تغییر کرده است و توازن قدرت را به نفع اسلام و محور مقاومت تغییر داده است.
به همین مناسبت در لبیک گویی به فرمان ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای، جامعه کار خوزستان متشکل از کارگران، کارفرمایان، صنعت گران و تعاونگران- که در خط مقدم کار و تولید قرار دارند- روز جهانی قدس را گرامی می دارند و خود را مدافعان همیشگی ملت مظلوم فلسطین و آزادی قدس شریف می دانند.
اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان نیز با گرامی داشت روز جهانی قدس، همگام با امت اسلامی و ملت بزرگ ایران اسلامی بر دفاع از مستضعفان جهان و آزادی قدس شریف و فلسطین مظلوم و مقابله با استکبار جهانی و محو غده سرطانی جهان اسراییل جنایتکار تاکید می کند.”

ارسلان غمگین
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا