اخبار خوزستانفرهنگ و جامعه

فردا؛ آغاز به کار نمایشگاه فروش بهاره در اهواز

مجری برگزاری نمایشگاه بهاره کالا در اهواز از برگزاری این نمایشگاه از ۱۷ تا ۲۴ اسفندماه خبر داد.

به گزارش نخبگان ، « مهران رادهوش » درباره جزئیات برپایی این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه در چهار سالن خرمشهر، کارون، خلیج‌فارس و امام رضا (ع) نمایشگاه بین‌المللی اهواز برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این نمایشگاه دارای ۳۲۰ غرفه است و در این محل اقلام پرمصرف این فصل و نوروز از جمله مواد غذایی، آجیل، خشکبار، پوشاک، کیف و کفش، فرش، آرایشی و بهداشتی و شیشه و بلور عرضه می‌شود.

مجری برگزاری نمایشگاه بهاره کالا در اهواز اظهار داشت: علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت ۱۶ تا ۲۲ از این نمایشگاه بازدید کنند.

رادهوش تصریح کرد: در این نمایشگاه محصولات تولیدکنندگان، شرکت‌ها و واحدهای تولیدی در داخل استان عرضه می‌شود.وی تصریح کرد: محصولات عرضه شده در این نمایشگاه با ۵ تا ۱۵ درصد تخفیف نسبت به قیمت بازار ارائه خواهند شد.

مجری برگزاری نمایشگاه بهاره کالا در اهواز در پایان بیان کرد: در این نمایشگاه شرکت‌کنندگانی از استان‌های خوزستان، کرمانشاه، تهران، اصفهان و مشهد حضور دارند.

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا