اخبار خوزستان

عیدی فولاد مردان در ماه مبارک رمضان

روزه‌ داران فولادی برای دومین ماه متوالی رکورد تولید شمش فولاد را ارتقا دادند.

به گزارش نخبگان علی محمدی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی ضمن اعلام این خبر افزود: بهار سال ۱۳۹۹ برای مجموعه فولاد خوزستان با ارتقا رکوردهای متوالی همراه بود. در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) به نام “جهش تولید” مزین شده است، روزه‌ داران فولادی توانستند، در اردیبهشت ماه برای دومین ماه متوالی با دستیابی به میزان  ۳۴۸ هزار و چهارصد و هشتاد و سه تُن شمش فولاد، رکورد تولید ماهانه را ارتقا دهند.

محمدی در ادامه اظهار داشت: در شرایطی که به دلیل شیوع ویروس کرونا و برای حفظ سلامت کارکنان محدودیت‌ هایی در محل کار بوجود آمده است،‌ فولاد مردان با همتی مثال زدنی و به کارگیری دانش فنی و برنامه‌ریزی مدون علاوه بر ارتقا تولید روزانه، در ماه های فروردین و اردیبهشت رکورد ماهیانه را نیز ارتقا بخشیدند.

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان افزود: شعار محوری سال ۱۳۹۹ فولاد خوزستان “تکمیل زنجیره ارزش و تحول در تولید محصولات خاص با تمرکز بر طرح های توسعه،‌ ایمنی، محیط زیست و بهداشت محیط کار و تقویت سرمایه های انسانی” است و برنامه سالیانه تولید، ۳ میلیون و هشتصد هزار تُن شمش فولاد پیش‌بینی شده است. به مانند سال های گذشته، با اولویت تامین نیاز داخل درصدی از این‌ تولید به صادرات اختصاص دارد. شایان ذکر است در سال ۱۳۹۸ ارز حاصل از صادرات فولاد توانست، بخش قابل توجهی از نیاز ارزی کشور را تامین کند.

وی در پایان ضمن ابراز امیدواری برای مهار ویروس کرونا، اظهار داشت: با رعایت مسائل بهداشتی و فاصله‌ گذاری اجتماعی و عمل به توصیه‌ های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، به زودی شاهد مهار ویروس کرونا خواهیم بود و تا آن زمان مجموعه فولاد خوزستان در راستای اجرای مسئولیت‌ های اجتماعی، در کنار آسیب‌ دیدگان از شرایط شیوع این ویروس باقی می‌ماند.

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا