اخبار خوزستان

طرح جامع فاضلاب کارون تا ۱۰ روز دیگر آغاز می شود

اعتدال نخبگان/ قائم مقام آب و فاضلاب اهواز گفت: با انعقاد قرارداد با خاتم الانبیا، طرح جامع فاضلاب اهواز و کارون حداکثر تا ۱۰ روز آینده آغاز می‌شود.

به گزارش نخبگان احمد باقری شامگاه چهارشنبه در گفتگو با صدا و سیما خوزستان به اجرای طرح جامع فاضلاب اهواز و کارون اشاره کرد و افزود: امسال بخشی از اعتبارات ۵۰ میلیون یورو که به طرح اختصاص داده شده بود، به شرکت آب و فاضلاب اهواز ابلاغ شد.

وی با بیان اینکه عملیات این طرح شامل ۹۰ کیلومتر از کلکتورهای شرق، کلکتورهای غرب و ۱۵ تا ۲۰ پمپاژ است، افزود: در این راستا فرآیند مناقصه در سه بخش کلکتورهای شرق، کلکتورهای غرب و همچنین ایستگاه‌های پمپاژ برگزار شد اما نتیجه‌ای نداشت.

قائم مقام آب و فاضلاب اهواز در ادامه گفت: بنابراین مسئولان استانی به این نتیجه رسیدند که کار در قالب یک تفاهم‌نامه و قرارداد با قرارگاه خاتم الانبیا ابلاغ شود که در این زمینه چند جلسه با قرارگاه خاتم الانبیا برگزار شد و حداکثر تا ۱۰ روز آینده از سمت کوت عبدالله شهرستان کارون بخشی از این عملیات آغاز می‌شود.

باقری در پایان با اشاره به اینکه مجموع اعتبارات تخصیص یافته برای این طرح ۱۰۰ میلیون یورو است که در سال ۹۹، ۵۰ میلیون و در سال آینده ۵۰ میلیون توسط دولت اختصاص یافت، خبر داد: همچنین طبق نظر کارشناسی دو سال برآورد زمانی برای انجام این پروژه در نظر گرفته شد.

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا