اخبار خوزستان

شرکت لوله سازی اهواز و شرکت تامین آب صنایع و معادن ( ایمواسکو) تفاهم نامه همکاری امضا کردند

امروز ۵ بهمن ماه و همزمان با آخرین روز از نوزدهمین نمایشگاه تخصصی آب و فاضلاب تهران؛ شرکت لوله سازی اهواز و شرکت تامین آب صنایع و معادن( ایمواسکو) در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران تفاهم نامه همکاری امضا کردند‌.

 

همکاری در ساخت و پوشش لوله های فولادی اسپیرال طرح ملی نمک زدایی و انتقال آب از دریای عمان به استان های شرقی کشور موضوع اصلی این تفاهم نامه است که به امضای هوشنگ احمدی مدیرعامل شرکت لوله سازی اهواز و محمد حسن اسدی مدیرعامل شرکت تامین آب صنایع و معادن (ایمواسکو) رسید.

 

در این تفاهم نامه ، مقرر شد طرفین نسبت به انجام مذاکرات و توافق در خصوص متن قرارداد و امضای آن اقدام کنند

 

احمدی مدیرعامل شرکت لوله سازی اهواز در آیین امضای این تفاهم نامه همکاری با تاکید بر هم افزایی و همکاری طرفین گفت: این همکاری و هم افزایی با شرکت های توانمندی از جمله شرکت تامین آب صنایع و معادن ( ایمواسکو) می تواند زمینه ساز پویایی و توسعه شود و پیامدهای مثبت بسیار خوبی به دنبال داشته باشد .

 

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا