اخبار خوزستان

سقوط درخت راه ۱۸روستای بخش چلو اندیکا را بست

عضو شورای اسلامی بخش چلو گفت: سقوط درخت بلوط در حوالی روستای ‘ورکوه’ راه ۱۸روستای بخش چلو اندیکا را مسدود کرد.

به گزارش نخبگان، نیازعلی سهرابی در گفتگویی اظهارکرد: این حادثه حوالی ساعت۱۷روز پنجشنبه اتفاق افتاد که علی رغم پیگیری های مکرر به دلیل نبود ماشین آلات راهسازی این مسیر تاکنون بازگشایی نشده است.

وی افزود:با کمک اهالی حوالی ساعت یک بامداد بخشی از تنه این درخت از وسط جاده جابجا و در زمان حاضر یک خودروی سورای به سختی تردد می کند.

عضو شورای اسلامی بخش چلو ادامه داد: حدود۴۰ خانوار که برای گذراندن تعطیلات پایان هفته به منطقه سوسن سرخاب رفته بودند در راه برگشت بیش از هفت ساعت معطل شدند.

وی در پایان ادامه داد:برای مردم بخش چلو قابل قبول نیست که یک بخش وسیع که دورترین روستای آن با مرکز شهرستان قریب سه ساعت می باشد،فاقد ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز برای چنین حوادثی باشد.

شهرستان اندیکا به سه بخش مرکزی ،چلو و آبژدان تقسیم شده و در ۱۸۶ کیلومتری شمال شرق اهواز قرار دارد.

بخش چلو شهرستان اندیکا با جمعیتی بالغ بر ۱۵هزار نفر در شمال شرقی خوزستان قرار دارد.

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا