اخبار خوزستان

زیرساخت‌های خوزستان با اجرای تعهدات وزارت نفت بهبود می‌یابد

اعتدال نخبگان/ نمایندگان مردم اهواز، کارون، باوی و حمیدیه با وزیر نفت دیدار کردند.

▪️سید کریم حسینی با بیان اینکه وزیر نفت در سفر به اهواز مطالبی درباره سهم ۳ درصدی خوزستان از نفت نکاتی بیان کرد، گفت: نمایندگان اهواز در این نشست راه‌های استفاده بیشتر مناطق نفت خیز به‌ویژه خوزستان بررسی و مقرر شد که نمایندگان و وزارت نفت پیگیری‌هایی برای محقق شدن آنها کنند.

▪️وی افزود: اگر این پیگیری‌ها به سرانجام برسد، سهم قابل توجهی از اعتبارات مورد نیاز برای رفع مشکلات زیرساختی خوزستان تامین می‌شود.

▪️دکتر حسینی عنوان کرد: در این جلسه مبلغی از مسئولیت‌های اجتماعی وزارت نفت برای اهواز اختصاص یافت و قرار است به‌زودی ابلاغ شود.

▪️رئیس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: نمایندگان خوزستان درباره مصوبات سفر دکتر قالیباف توافقاتی با مسئولان وزارت نفت داشتند که مقرر شد تا قبل از پایان سال به مسوولان استانی ابلاغ شود‌.

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا