پيشنهاد نخبگانفرهنگ و جامعهیادداشت

زنی با نوزادش در زیر ظل خورشید خوزا

فلسطین قطعا آزاد خواهد شد

زنی با نوزادش در زیر ظل خورشید خوزا

اعتدال نخبگان: اهواز برای کودکان شهید غزه و قدس مراسم راهپیمایی باشکوهی در روز چهارشنبه برگزار نمود ، مرد و زن و پیر و جوان همه بودند و آنچه توجه مرا بخود جلب کرد زنی با کودک شیرخوار خود در گرمای این روزهای اهواز بود گرمای آبان که هنوز هم طاقت‌فرساست.

زنی با نوزادش در زیر ظل خورشید خوزا

زنی با نوزادش زیر ظل خورشید “خوز” آمده بود که بگوید تفاوتی میان نوزاد من و فلسطین نیست !

چهارشنبه سوم آبان ۱۴۰۲ در تاریخ اهواز تثبیت شد تا آیندگان بدانند ما در جای درستی قرار گرفته ایم و تصمیم درستی داشته ایم،با دلهایمان که برای مظلومیت قدس شریف می‌سوزد و این دلها نامیرا هستند و این دلها جاودانه اند زیرا که عاشق اند و این قلب عاشق ماست که ماندگار در تاریخ می ماند..

(( هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق ثبت است بر جریده عالم دوام ما ))

به دشمنان ما بگو ماملتی ایستاده ایم
ایستادگی ما به بلندای تاریخ
ایستادگی ما کمر تاریخ را خم می‌کند تا جهان به ما با دیده احترام بنگرد.

زنی با نوزادش در زیر ظل خورشید خوزا

ایران همواره طرفدار مظلوم بوده است. ایران معاصر به فرماندهی رهبری فرزانه در قشنگترین قلب تاریخ ایستاده است پشت سر مظلومان جهان مخصوصا فلسطین که پاره تن اسلام است و این فرموده ی آن امام همام است که ما را متعهد و هشیار نمود.

اهواز به دقیقه سوم آبان ۱۴۰۲ روزی باشکوه را رقم زد تا آیندگان بدانند ما درست ترین تصمیم ممکن را گرفته ایم تا بگوییم:
(( فلسطین قطعاآزادخواهدشد))

دکترسعیدآژده

مدیرمسئول نخبگان خوزستان

چهارشنبه سوم آبان۱۴۰۲

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا