اخبار خوزستان

رکورد حمل شکر خام در صنعت نیشکر شکسته شد/ایمن ترابر نیشکر روی ریل مسئولیت‌های اجتماعی

شرکت حمل‌‌و‌نقل ایمن ترابر نیشکر توانست با حمل ۲۲۷ هزار تن شکر خام در سال ۱۴۰۲-۱۴۰۱، رکوردی جدید در حمل‌و‌نقل این کالای استراتژیک ثبت کند که در تاریخ توسعه نیشکر بی‌نظیر است.

رکورد حمل شکر خام از سوی شرکت حمل‌و‌نقل ایمن ترابر نیشکر از شرکت‌های تابعه توسعه نیشکر شکسته شد.

به گزارش نخبگان و به نقل از روابط‌عمومی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، مدیرعامل شرکت ایمن ترابر نیشکر با اعلام این خبر گفت، این شرکت توانست با حمل ۲۲۷ هزار تن شکر خام در سال ۱۴۰۲-۱۴۰۱، رکوردی جدید در حمل‌و‌نقل این کالای استراتژیک ثبت کند که در تاریخ توسعه نیشکر بی‌نظیر است.

به گفته محسن کیان‌پور، شرکت ایمن ترابر نیشکر در عین حال توانست با اجرای سیستم دقیق حمل‌و‌نقل، کمترین «کسری بار» را نیز ثبت کند که این رکورد نیز در نوع خود بی‌سابقه است.

وی استفاده از ابزارهای نظارتی، به‌کارگیری پیشرفته‌ترین سیستم‌های پایش آنلاین، پیاده‌سازی سیستم تعمیر و نگه‌داری به‌روز و کارآمد در شرکت ایمن ترابر نیشکر را از جمله دلایل افزایش راندمان قابل توجه حمل روزانه شکر خام نسبت به مدت مشابه برشمرد.

 صرفه‌جویی اقتصادی با فعالیت شرکت ایمن ترابر نیشکر

مدیرعامل شرکت ایمن ترابر نیشکر تامین زنجیره حمل‌و‌نقل محصولات تولیدی نیشکر را از جمله اهداف فعالیت این شرکت در کشت و صنعت‌های نیشکری و صنایع پایین‌دستی دانست که صرفه‌جویی اقتصادی، کنترل قیمت حمل بار و کاهش قیمت تمام شده محصول را به دنبال داشته است.

کیان‌پور ماهیت فعالیت شرکت ایمن ترابر نیشکر را بین شرکتی، درون استانی و بین استانی عنوان کرد و افزود، بخشی از محصولات تولیدی شرکت توسعه نیشکر همچون شکر سفید، شکر دارویی، شکر قهوه‌ای و تولیدات شرکت آبان بسپار توسعه توسط ناوگان این شرکت به سایر استان‌ها ارسال می‌شود.

ایمن ترابر نیشکر روی ریل مسئولیت‌های اجتماعی

وی به ظرفیت‌های ایجاد شده با فعالیت ناوگان این شرکت در استان اشاره کرد و گفت، در کنار حمل محصولات نیشکری، شرکت ایمن ترابر نیشکر ظرفیتی مناسبی را در خوزستان ایجاد کرده که در مواقع مورد نیاز، کمک حال شبکه حمل‌و‌نقل استان شده است.

آبرسانی مستمر به روستاهای درگیر با بحران بی‌آبی از جمله اقدامات این شرکت در خوزستان است که مدیرعامل شرکت ایمن ترابر آن را در راستای مسئولیت‌های اجتماعی صنعت نیشکر قلمداد کرد.

بر اساس این گزارش، شرکت حمل‌و‌نقل ایمن ترابر نیشکر، شرکتی فعال و پویا در حوزه کشوری است که در سال ۱۳۹۹ در راستای سیاست‌های کلی نظام مبنی بر واگذاری شرکت‌های تحت تملک دولت به بخش خصوصی از طریق مزایده، به توسعه نیشکر واگذار شد.

رکورد حمل شکر خام در صنعت نیشکر شکسته شد/ایمن ترابر نیشکر روی ریل مسئولیت‌های اجتماعی
default

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا