اخبار خوزستان

رژه موتورسواری در اهواز برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار نخبگان و به نقال از مهر، اداره کل ورزش و جوانان خوزستان به مناسبت گرامیداشت چهل و سومین سالگرد هفته دفاع مقدس برنامه‌هایی برگزار خواهد کرد.

بر این اساس غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا با حضور هیئت‌های ورزشی، مربیان، داوران، ورزشکاران و پیشکسوتان، دیدار با خانواده شهدا، برگزاری مسابقات ورزشی در شهرستان‌ها و بخش‌های استان خوزستان، پیاده روی خانوادگی در شهرستان‌ها و بخش‌های استان، کوه پیمایی خانوادگی در شهرهای امیدیه، بهبهان، ایذه، باغملک و مسجدسلیمان، حضور کارکنان در میدان تیر و بازدید از اتاق جنگ مناطق عملیاتی از جمله این برنامه‌ها است‌.

همچنین روز جمعه (۳۱ شهریورماه ۱۴۰۲) موتورسواران از استادیوم تختی اهواز تا گلزار شهدا رژه موتورسواری را اجرا خواهند کرد.

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا