اخبار خوزستان

دیدار شبانه مدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب با کارکنان اداره HSE نفت و گچساران

به گزارش نخبگان، علیرضا دانشی مدیرعامل و محمدرضا نادری رئیس ایمنی، بهداشت، محیط زیست و پدافند غیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با همراهی غلامرضا کمالی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در شامگاه چهارشنبه ۱۹ مهرماه از اداره ایمنی، بهداشت و محیط زیست این شرکت بازدید و با کارکنان تلاشگر این مجموعه گفتگو کرد و از تلاش های شبانه روزی آنان قدردانی به عمل آوردند.

مدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب در این بازدید، با اشاره به کاهش قابل توجه میزان حوادث ایمنی شرکت نفت و‌ گاز گچساران در سال گذشته، کسب عنوان شرکت برتر در زمینه ایمنی و آتش نشانی در سطح مناطق نفتخیز جنوب را به مدیرعامل و رئیس و کارکنان اداره HSE شرکت نفت و گاز گچساران تبریک گفت.

علیرضا دانشی، اولویت فعالیت در حوزه ایمنی در مناطق نفتخیز جنوب را در مرحله اول پیشگیری، کنترل و در نهایت مقابله بر شمرد که باعث کاهش آمار حوادث در سطح این شرکت ملی و شرکت های بهره بردار تابعه شده است.

مهندس دانشی ضمن تقدیر از بازسازی و به روزآوری ۱۲ دستگاه خودروی آتش نشانی و تانکر آبرسان شرکت نفت و‌گاز گچساران افزود: با توجه به قدمت تاسیسات صنعت نفت و گستردگی حوزه جغرافیایی شرکت نفت گچساران در ۴ استان کشور، ضرورت دارد سایر تجهیزات و آموزش‌های آتش نشانان نیز به روز رسانی شوند.

وی با اشاره به اینکه امروزه آتش نشانی از یک حرفه به یک دانش تبدیل شده است، گفت : باید هر چه بیشتر نقش نیروی انسانی در اطفاء حریق کاهش یابد و برای انجام این امر باید تجهیزات به روز شوند که خوشبختانه این امر در دستور کار شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب قرار دارد./ روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب

دیدار شبانه مدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب با کارکنان اداره HSE نفت و گچساران
دیدار شبانه مدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب با کارکنان اداره HSE نفت و گچساران

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا