اخبار خوزستان

در توزیع شکر در بازار قطره‌چکانی عمل نمی‌کنیم

به گزارش نخبگان و به نقل از روابط‌عمومی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، دکتر عبدعلی ناصری در نشست تنظیم بازار خوزستان که هفتم آبان ماه در اهواز برگزار شد، با بیان اینکه توسعه نیشکر توان و ظرفیت تولید ۸۰۰ هزار تن در سال را دارد، اظهار کرد: برخی سازمان‌ها و بخش‌ها شکر خام وارد می‌کنند که در انبارهای شرکت توسعه نیشکر این شکرها نگهداری می‌شوند.

وی افزود: سال قبل به دلیل خشکسالی فقط توانستیم ۴۲۰ هزار تن شکر تولید و روانه بازار کنیم اما امسال با مدیریت منابع آبی، تولید شکر بسیار مطلوب شده است و مشکلی برای تامین شکر استان و کشور نخواهیم داشت.

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی گفت: امسال با توجه به شرایط خوبی که در بحث تولید شکر داریم، برای تامین حدود ۷۱ هزار تن شکر با حوزه‌های صنف و صنعت قرارداد بسته‌ایم تا شکر این بخش‌ها را تامین کنیم. در حالی که این عدد سال گذشته حدود ۲۳ هزار تن بود.

ناصری با اشاره به تامین نیاز بازار به شکر عنوان کرد: در حال حاضر با توجه به شرایط برداشت، روزانه ۲ هزار تن شکر تولیدی شرکت‌های توسعه نیشکر را در کشور توزیع می‌کنیم و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

وی خاطرنشان کرد: در بحث توزیع شکر در بازار قطره‌چکانی عمل نمی‌کنیم زیرا با توجه به شرایط جمعیتی کارکنان شرکت‌های نیشکر باید شکر تولیدی این مجموعه به فروش برسد تا بتوانیم حقوق و باقی موارد مورد نیاز شرکت را تامین کنیم.

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا