اخبار خوزستان

تشریح جزئیات دیدار شهردار خرمشهر با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور

به گزارش نخبگان و به نقل از روابط عمومی واموربین الملل شهرداری خرمشهر :شهردار خرمشهر به همراه آقای سامری در عصر ۳۱ اردیبهشت ماه با دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کل کشور در دفتر وی دیدار و گفت و گو نمودند .

داود دارابی شهردار خرمشهر در این دیدار با تشریح پروژه ساحل سازی ضلع شمالی رودخانه کارون از اداره گمرک تا بازار ماهی فروشان که بخشی از پروژه بدلیل عدم اعتبار لازم‌ پیشرفت فیزیکی نداشته لذا خواستار تامین اعتبار مورد نیاز در راستای تکمیل پروژه پیاده رو سازی و ساحل سازی ضلع شمالی رودخانه کارون که یکی از نقاط تفریحی گردشگری خرمشهر محسوب می شود و از وضعیت مطلوبی نیز بدلیل حالت خطرناک آن برخوردار نبوده و ضرورت دارد بصورت عاجل اجرای این پروژه ادامه یابد شد ، و در ادامه نیز معاون رئیس جمهور قول پیگیری و مساعدت را جهت تخصیص اعتبار با توجه به درآستانه بودن مناسبت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر قهرمان دادند .

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا