اخبار خوزستان

بهره‌گیری از سرمایه‌های ملی، عادلانه باشد

اعتدال نخبگان/ امام جمعه اهواز با انتقاد از طرح‌های انتقال آب، گفت: باید بر اساس معیار عدالت اجتماعی از سرمایه‌های ملی استفاده شود نه اینکه برخی آب خوزستان را برای قایق رانی منتقل کنند و روستاهای خوزستان آب خوردن نداشته باشند.

به گزارش نخبگان و به نقل از فارس، حجت‌الاسلام محمد نبی موسوی فرد نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان امروز در خطبه نماز جمعه اهواز، اظهار داشت: متاسفانه در این سال‌ها با معیشت مردم گرو کشی کردند همه کارها را خواباندند و فکر کردند اگر با کدخدا ببندند همه مشکلات حل می‌شود.

وی ادامه داد: فرقی بین احزاب و رییس جمهورهای آمریکا وجود ندارد سگ زرد برادر شغال است چرا با وجود تجربه ۶۰- ۷۰ ساله ای که از آمریکا داریم برخی عبرت نمی گیرند؟ برخی تنها راه سعادت در امور دنیوی را فقط تمدن غرب می دانند اینها انسان‌های کوچکی هستند که دچار بحران هویت شده اند.

موسوی‌فرد اضافه کرد: برخی از شیفتگان آمریکا و غرب در داخل کشور از نتیجه انتخابات آمریکا چنان خوشحال بودند که اگر می توانستند جشن و پایکوبی به راه می‌انداختند.

امام جمعه اهواز با توصیه به مردم، اظهار کرد: در شرایط سخت اقتصادی هستیم و باید دست قشر ضعیف جامعه را بگیریم.

وی ادامه داد: با توجه به بارش‌ها باید خودمان را برای آبگرفتگی در شهرها آماده کنیم تا این مسئله  را مدیریت کنیم.

موسوی‌فر گفت: اگر آب به اندازه کافی در اختیار جوانان خوزستانی باشد کشاورزی رونق می گیرد اما برخی مدیران در کشور تلاش می‌کردند در خوزستان شالیکاری نباشد!

وی ادامه داد: آب خلیج فارس را برای برخی شهرهای فلات مرکزی می خواهند شیرین کنند و انتقال دهند؛ خرمشهر و آبادان به خلیج فارس وصل است چرا همین کار را برای این دو شهر انجام نمی‌دهید؟

امام جمعه اهواز گفت: چرا کاری می‌کنید که برای انتقال آب از سرشاخه‌های کارون بین استان‌ها اختلاف ایجاد شود؟ باید بر اساس معیار عدالت اجتماعی از سرمایه ملی استفاده شود نه اینکه برخی آب را برای قایق‌رانی منتقل می‌کنند و روستاهای خوزستان آب خوردن نداشته باشند.

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا