پيشنهاد نخبگان

باز هم تخریب شهردار موسوی و تحریف صحبت های ایشان….

✳️منتقدان بی رحم این بار به فضای قومیتی دامن می زنند و به دروغ شهردار را مقابل زاگرس نشینان قرار می دهند….!

نخبگان: ماجرا از آن جا آغاز شد که منتقدان یا مخالفان توسعه شهری که از هر حربه یا بهانه ای برای تخریب خادمان مردم استفاده می برند این بار به دروغ صحبت هایی را به نقل از شهردار موسوی عنوان می کنند که تنها یک توهم و تخیل بیش نیست توهمی آن هم از سوی راقمان سناریوی فوق که به دروغ اصرار دارند شهردار را مقابل یک قوم قرار دهند…..آن هم شهردار با تجربه ای چون موسوی که اگر جوان بود ایشان شاید می شد شک کنیم که وی از جوانی و خامی این تعابیر را به کار برده اما از سوی یک چهره با تجربه چون ایشان که سال های سال فرماندار شهرهای مهم و استراتژیکی،بوده است و خوب می داند پرداختن به مسائل قومیتی چه ریسک خطرناکی ست که هیچ فردی حاضر نیست به آن دامن بزند……اما منتقدان بی رحم با ایجاد چنین سناریوی خطرناکی قصد اختلاف میان اقوام را دارند که همین جا از مسولان و نهادهای مرتبط می خواهیم حتما با خاطیان یا راقمان چنین مواردی برخورد قانونی کنند تا مبادا شعله های خشم اقوام خدایی نکرده مسبب آشوب و اغتشاشاتی در مرکز استان شود…….

موضوع از اینجا آغاز میشود که یک نشست مهم میان مسولان با محوریت نقش حاشیه نشینی در استان خوزستان شکل گرفت که در ان جلسه شهردار موسوی به دو عامل اشاره نمود:
یکی از عوامل، جنگ بود که با وجود جنگ تحمیلی ما زیرساخت های مهمی را از دست دادیم و سبب مهاجرت نیز گشت.
و یک عامل دیگر نیز بحران بیکاری بود که گریبان اکثر نقاط استان خصوصا شمال خوزستان را گرفت و زاگرس نشینان را با بحران روبرو کرد
که آقای دکتر یوسفی نماینده پر تلاش اهواز نیز همین مسائل را البته با ادبیاتی دیگر بیان نمود و این دو عامل را از اصلی ترین عوامل برشمرد مثل جنگ تحمیلی و عدم رسیدگی به شهرهای استان …..
و شهردار موسوی نیز روی قضیه عدم اشتغال زاگرس نشینان دست گذاشت که بحران بیکاری نیز سبب مهاجرت می شود…..
حالا سوال اینجاست که کجا شهردار اهواز عنوان نمود که زاگرس نشینان سبب عدم توسعه یافتگی اهواز شده اند و کی و کجا یا چه موقع ایشان چنین تعابیری را به کار برد که این منتقدان بی انصاف روی به تخیل بافی و توهم نویسی برای تخریب ایشان آورده اند…….
ذکر چنین تعابیر اختلاف انگیزی آن هم در یک استان حاشیه ساز چون خوزستان از زبان شهردار اهواز کذب محض است و پرداختن به چنین مواضعی نشان از ناتوانی مخالفان توسعه شهری داشت که در این روزها وقتی تیرشان به سنگ خورده است روی به تشویش اذهان قومیت ها می آورند آنهم قوم بزرگی چون زاگرس نشینان یا همانا بختیاری های عزیز که شهردار در طول تصدی خویش همواره بهترین دوستان یا معاونت ها و نیروهای خود را گو که از میان آنان برگزیده و همواره به آنان اعتماد داشته است و همیشه از بزرگی و دلاوری های زاگرس نشینان سخن به میان آورده است اما حالا مخالفان وی با ایجاد چنین سناریوی دروغی سعی بر این داشته اند که وی را مقابل این قوم قرار دهند تا بلکه استان و اهواز را وارد یک بازی خطرناک که همانا اختلاف و اغتشاش اقوام است کند…….

 سعید آژده پنج شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۶ اهواز زیتون کارمندی

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. باسلام.چرابعضیهابه یک سری منافع ازبعضی حقایق ناراحت میشت .به صراحت بگم که سیدخلف شخصی هستن که به خاطرجلوی مسولان رده بالاخودی نشان دهدازانجام هرکاری که فکرشوبکنید دریغ نمیکنه .واین صحبتهام رااگه قبدل ندارید بگید تابامدرک ودلیل قاطع نشونتون بدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا