اخبار خوزستان

بازدید جانشین فرمانده سپاه خوزستان از محل حادثه متروپل

اعتدال نخبگان/ سردار نعمت الله باقری از محل حادثه ساختمان متروپل آبادان به منظور بررسی نحوه خدمت‌رسانی و عملیات آواربرداری بازدید کرد.
به گزارش نخبگان، سردار نعمت الله باقری جانشین سپاه ولیعصر(عج) خوزستان بعد از ظهر امروز در نهمین روز از حادثه متروپل، به منظور بررسی نحوه خدمت‌رسانی نیروهای بسیج و سپاه و روند آواربرداری مجددا از محل حادثه بازدید کرد.
ظهر دوشنبه بخشی از ساختمان تجاری متروپل در شهرستان آبادان به علت عدم استجکام کافی فروریخت که تاکنون پیکرهای ۳۵ نفر از جانباختگان از محل حادثه خارج شده است و همچنین ۳۷ نفر از شهروندان در این حادثه مصدوم شدند.
آواربرداری از این ساختمان برای رهاسازی مفقودان این حادثه همچنان ادامه دارد.

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا