اخبار خوزستانفرهنگ و جامعه

اولین جشنواره مجازی گیاهان و درختان کم آب برگزار می شود

مدیر روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان از برگزاری اولین جشنواره مجازی گیاهان و درختان کم آب بصورت مجازی خبر داد.

اولین جشنواره مجازی گیاهان و درختان کم آب برگزار می شود

 

به گزارش نخبگان و به نقل از شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان،مهران مومن غریب ضمن اعلام این خبر افزود:به منظور آشنایی کودکان و نوجوانان با گیاهان و درختان کم مصرف و توسعه فرهنگ صرفه جویی در آب این جشنواره در سه محور معرفی الگوهای کشت،حفظ محیط زیست و صرفه جویی در آب کشاورزی برگزار میشود.

وی افزود:متقاضیان شرکت در این جشنواره میتوانند آثار خود را در قالب پادکست صوتی،متن ادبی و نقاشی تا تاریخ ۲۶ اسفندماه از طریق واتس اپ به شماره ۰۹۰۲۲۹۲۵۹۰۵ ارسال کنند.

مدیرروابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان تصریح کرد:به آثار برگزیده در این جشنواره جوایزی اهدا خواهد شد.

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا