اخبار خوزستان

افزایش بستری‌ها به دلیل خریدهای روزهای گذشته / لزوم کاهش تردد در شهرهای خوزستان

به گزارش نخبگان و به نقل از ایسنا رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با بیان اینکه بیمارستان‌های خوزستان در دو روز گذشته به دلیل خریدها و دید و بازدیدها، تا حدودی در تعداد بستری‌ها افزایش داشته‌اند، از مردم خواست دید و بازدیدها را مجازی انجام دهند و تردد را در سطح شهرها کم کنند.

دکتر فرهاد ابول‌نژادیان در حاشیه بازدیدهای امروز که به مناسبت تحویل سال نو از مراکز درمانی مختلف انجام شد، اظهار کرد: به همه کادر درمان خسته نباشید می‌گویم که در یک سال گذشته تمام هم و غم‌شان رسیدگی به سلامت مردم بوده است.

وی افزود: در حال حاضر بیمارستان‌های استان خوزستان وضعیت استیبل دارند و وضعیت پایدار است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: در دو روز گذشته به دلیل خریدها و دید و بازدیدها، تا حدودی در تعداد بستری‌ها افزایش داشتیم. توصیه می‌کنیم که مردم مخصوصا در این یکی دو روز عید برای اینکه بزرگان‌شان و سالمندان‌شان سالم باشند و به کرونا مبتلا نشوند، دید و بازدیدهای عید را به صورت تلفنی انجام دهند و تلفنی جویای احوال بزرگان‌شان شوند. خواهش می‌کنیم مردم ترددهایشان را نیز در سطح شهر کم کنند.

وی تصریح کرد: امیدواریم با رعایت مردم، به زودی وضعیت کرونا در استان خوزستان سیر کاهشی را آغاز کند.

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا