اخبار خوزستاناخبارایران و جهانفرهنگ و جامعه

افتتاح بازارچه خوداشتغالی بانوان در اهواز / بازارچه دائمی ویژه بانوان ایجاد می‌شود

شهردار اهواز از افتتاح بازارچه دائمی ویژه بانوان در بهار سال آینده خبر داد.

به گزارش نخبگان و به نقل از  ایسنا، نصور کتانباف در حاشیه بازدید از بازارچه خوداشتغالی بانوان در کیانپارس اظهار کرد: این بازارچه با همت امور بانوان و خانواده شهرداری منطقه ۲ اهواز آغاز به کار کرده است. یکی از اهداف تشکیل امور بانوان و خانواده در شهرداری اهواز، کمک به توانمندسازی بانوان بی‌سرپرست یا بدسرپرست شهر است که خوشبختانه توانستیم با افتتاح بازارچه خوداشتغالی در این راستا قدم برداریم.

وی با اشاره به جزئیات این بازارچه،  گفت: در این بازارچه تعدادی از بانوان تحت پوشش موسسات خیریه رسمی و دارای مجوز، محصولات خود را در زمینه‌های مختلف صنایع دستی و خانگی در معرض فروش قرار می‌دهند.

شهردار اهواز ادامه داد: در سال آینده نیز برنامه‌های گسترده‌تری در این زمینه از سوی شهرداری اهواز در ایام مختلف سال اجرا می شود. همچنین بازارچه دائمی ویژه بانوان نیز در بهار سال آینده افتتاح خواهد شد.

کتانباف خاطرنشان کرد: بازارچه خوداشتغالی بانوان اهواز در جاده ساحلی کیانپارس روبروی خیابان ۱۳ از ساعت ۱۶:۰۰ تا ۲۲:۰۰ فعال است. امیدوارم شهروندان خیر اهوازی در ماه مبارک رجب و در آستانه نوروز با حضور و مشارکت خود،  موجب رونق گرفتن این قبیل اقدامات شوند.

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا