اخبار خوزستان

اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال زایی در مناطق محروم و حاشیه‌نشین در اولویت است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خوزستان گفت: اعطای تسهیلات اشتغالزایی قرض الحسنه با هدف حمایت از اقشار کم درآمد، دانش بنیان، خلاق و تعاونی‌ها با اولویت مناطق محروم و حاشیه نشین از اولویت‌های اصلی معاونت اقتصادی استانداری خوزستان است.

به گزارش نخبگان محمد راضی جلالی در خصوص اعطای تسهیلات اشتغالزایی جزء ۲ تبصره ۱۶ قانون بودجه سال ۱۴۰۱، که هدف آن حمایت از اقشار کم درآمد، دانش بنیان، خلاق، تعاونی‌ها، با اولویت مناطق محروم و حاشیه نشین بوده و به صورت قرض الحسنه پرداخت می‌شود، بیان کرد: در راستای تحقق اهداف دولت و تاکید استاندار، این موضوع به عنوان اولویت اصلی در دستور کار معاونت هماهنگی امور اقتصادی قرار گرفته و با برگزاری جلسات متعدد و پیگیری‌های به عمل آمده اقدامات موثری صورت گرفته است.

به گزارش نخبگان به نقل از استانداری خوزستان، وی گفت: با پیگیری‌های بعمل آمده بانک‌های دولتی بیش از ۱۳۶۰۰ میلیارد ریال، به تعداد ۱۲۷۶۶ طرح و بانک‌های خصوصی مبلغ ۳۶۸۶ میلیارد ریال به تعداد ۴۵۳۸ طرح پرداخت کردند.

معاون اقتصادی استاندار خوزستان افزود: از لحاظ مبلغ پرداخت شده، بانک‌های صادرات، ملی و سپه بهترین عملکرد را داشته و همچنین از لحاظ درصد پرداخت، بانک‌های پارسیان، دی و آینده دارای بهترین عملکرد بوده‌اند.

راضی جلالی عنوان کرد: در مجموع قریب به ۱۷۴۰۰ میلیارد ریال تسهیلات جذب و به ۱۷۳۰۰ نفر پرداخت شده است.

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا