اخبار خوزستان

از صبح شنبه ۳ خرداد،کلیه مبادی ورودی و خروجی شهرستان مسجدسلیمان مسدود خواهد شد

به گزارش نخبگان و به نقل از  روابط عمومی فرمانداری مسجدسلیمان،دکتر پاکدل با اعلام این خبر گفت:با هدف کاهش رفت و آمدها و مسافرت ها کلیه ورودی و خروجی شهرستان مسجدسلیمان مسدود خواهد شد.
وی ادامه داد:این طرح از صبح شنبه ۹۹/۳/۳ آغاز خواهد شد و تا عصر دوشنبه ادامه خواهد داشت.
فرماندار مسجدسلیمان در پایان تاکید کرد:انتظار می رود مردم عزیز شهرستان در ورودی و خروجی های شهرستان حضور پیدا نکنند زیرا از ورود و خروج آنها جلوگیری خواهد شد.

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا