اخبار خوزستان

ارزش همـسـران شـهدا، کمتر از خود شهیدان نیست

به گزارش نخبگان و به نقل از روابط عمومی،امین ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان در راستای ارج نهادن به مقام خانواده شهدا، همراه با جمعی از مسئولان شرکت به دیدار دو تن از خانواده شهیدان رفت.

امین ابراهیمی با تبریک هفته وحدت گفت: شهدا بزرگترین سرمایه خود را که همان جان خود بود، نثار میهن و مملکت نمودند.

وی افزود: ارزش همسران شهدا با تحمل سختی‌های زندگی، کمتر از خود شهیدان نیست. خدمت به خانواده شهدا مایه عزت و شرف ماست. وی ابراز امیدواری نمود، برکت خون شهدا، رونق بخش چرخه تولید و توسعه شرکت و کشور باشد. حجت الاسلام موسی بهاالدینی گفت: هرکس مظلومانه شهید شود، خداوند برای او ولی دمی قرار می‌دهد و ولیّ دم شهید امام زمان (عج) می‌باشد.

وی گفت: شهید خبیر جهانگیری در جبهه نقش سقایی داشته و برای برطرف شدن تشنگی همرزمان خود آب تهیه نموده و پس از رساندن آب به آنان، به درجه رفیع شهادت نائل شد.

همسر شهید جهانگیری در این دیدار گفت: شهید جهانگیری پیش از انقلاب به مبارزه با رژیم طاغوت پرداخته و پس از شروع جنگ به‌صورت مستمر در بیمارستان‌ها به ارائه خدمت می‌پرداخت.

وی درباره سجایای اخلاقی شهید گفت: شهید نسبت به مشکلات اطرافیان خود بی‌تفاوت نبود و همواره غمخوار آنان بود. همچنین یکی دیگر از سجایای اخلاقی شهید تقسیم بخش زیادی از حقوق خود میان نیازمندان بود.

همسر شهید محمود محمودی نیز در این دیدار گفت: شهید محمودی ارتباط نزدیکی با شهید امّتی داشت.

وی به دنبال پست و مقام نبود و در تعمیر خودروهای جبهه به صورت جهادی فعالیت می‌نمود.

وی افزود: شهید روز ۱۵ آذرماه ۱۳۶۵ در روزی که ۵۲ نقطه از اهواز مورد حمله هوایی قرار گرفت، در مسجد انصاری به شهادت رسید.

گفتنی است، دیدار یادشده روز سه شنبه ۱۹ مهرماه ۱۴۰۱ در منزل شهیدان خیبر جهانگیری و محمود محمودی از شهدای شرکت فولاد خوزستان انجام شد.

                     ارزش همـسـران شـهدا کمتر از خود شهیدان نیست

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا