اخبار خوزستانفرهنگ و جامعه

ارتباط بنیاد نخبگان با دانشگاه‌ها و ‌آموزش و پرورش بیشتر شود

رییس دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: بنیاد نخبگان استان باید با دانشگاه‌ها و آموزش و پرورش ارتباط مستقیم‌تر و ملموس‌تری برقرار کند تا راحت‌تر بتواند اهداف خود را دنبال کند.

به گزارش نخبگان، غلامحسین خواجه در جلسه شورای علمی نخبگان خوزستان که در استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: بنیاد نخبگان استان در چند سال اخیر با نخبگان استان چندان ارتباط نداشته و بسیاری از دانشجویان و نخبگان، شناختی از بنیاد و فعالیت‌های آن ندارند.

وی افزود: پیشنهاد من این است که با همکاری دانشگاه‌ها و آموزش و پرورش ارتباط مستقیم‌تر و ملموس‌تری برقرار شود تا بنیاد راحت‌تر بتواند اهداف خود را دنبال کند. در برخی از بنیادها باید از بحث قوم‌گرایی و سیاسی‌کاری پرهیز شود و سعی کنیم از این کار فاصله بگیریم تا بتوانند بهتر وظایف خود را انجام دهند.

رییس دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به بنیاد خیرین علم و فناوری، عنوان کرد: اکنون در دانشگاه شهید چمران اهواز انجمن خیرین دانشگاهی تشکیل شده و اخیرا نیز نامه‌ای از انجمن حامیان بنیاد خیرین علم و فناوری دریافت شده که این انجمن باید حساب کاربری خود در بورس را معرفی کند.

خواجه ادامه داد: به نظر من بنیاد نخبگان باید ارتباط بیشتری با دانشگاه‌ها، دانشجویان و دانش‌آموزان برقرار کند تا بتواند به اهداف خود برسد./ایسنا

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا