اخبار خوزستان

آیت الله موسوی جزایری :از مسئولانی که به قوانین کشور تمکین نمی کنند،شکایت می کنم

امام جمعه اهواز تصریح کرد: بنده از همین جا اعلام می کنم که نسبت به تمامی مسئولانی که به قوانین جمهوری اسلامی ایران تمکین نمی کنند، اعلام شکایت می کنم.

به گزارش نخبگان ،  در خطبه های نماز جمعه این هفته اهواز با اشاره به سخنان رهبر انقلاب در خصوص

آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری

لزوم ارائه کارنامه اقتصاد مقاومتی و رفع رکود و بیکاری توسط دولت، تصریح کرد: متاسفانه بسیاری از کارگاه ها و کارخانجات اقتصادی در کشور به صورت نیمه تمام و یا تعطیل مانده اند که دولت در این زمینه صمیمات بسیار خوبی اتخاد کرده است.

آیت الله موسوی جزایری در ادامه تصریح کرد: اما در استان خوزستان مدیران عامل بانک های خوزستان زیربار این مصوبات دولت نمی روند و نتیجه این تمکین نکردن ها این است که ما به طور جدی وارد فاز شکایت شویم.
وی افزود: استان خوزستان چه ظلمی کرده که حداکثر وامی که برای کارخانه های نیمه تمام آن تخصیص یافته ۲۷۳ میلیارد بوده درحالی که در اصفهان بیش از یک هزار ۵۰۰ میلیارد تومان تخصیص یافته است.

خطیب نماز جمعه اهواز اظهار داشت: معاون اول رئیس جمهور، رئیس کل بانک مرکزی و وزیر اقتصاد بررسی کنند که چرا مسئولان ما اینگونه سختگیرانه عمل می کنند و به هیچ یک از مصوبات دولت تمکین نمی کنند.

امام جمعه اهواز تصریح کرد: بنده از همینجا اعلام می کنم که نسبت به تمامی مسئولانی که به قوانین جمهوری اسلامی ایران تمکین نمی کنند، اعلام شکایت می کنم.

وی افزود: فرمایشات رهبر انقلاب فصل الخطاب است و ایشان فرموده اند که مسئولان باید در رابطه با اقتصاد مقاومتی تا پایان سال گزارش دهند.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در ادامه سخنان خود با اشاره به بحران اخیر خوزستان، گقت: تصمیمات خوبی در این خصوص اتخاذ و عملی شده است که یکی از آنها نصب ژنراتورهای برق برای تصفیه خانه های آب بوده است که ما از این بابت تشکر می کنیم.

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا