اخبار خوزستاناخبارایران و جهان

آغاز به کار نمایشگاه صنعت ساختمان از امروز در اهواز

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی خوزستان از برگزاری نوزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان خوزستان در اهواز خبر داد.

به گزارش نخبگان،سردار رحیم جلیلی در گفت‌وگویی با اشاره به برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان خوزستان اظهار کرد: بعد از برگزاری مناسب دهمین نمایشگاه تخصصی صنعت نفت خوزستان در اهواز که با استقبال ۲۲۰ واحد از شرکت‌های داخلی و خارجی همراه بود، در حال حاضر آماده برگزاری نوزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان خوزستان هستیم.

وی افزود: این نمایشگاه  امروز، ۲۰ آذرماه فعالیت خود را آغاز می‌کند و تا روز۲۳ آذرماه نیز ادامه خواهد داشت. ساعت بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ خواهد بود و بازدید از این نمایشگاه برای عموم آزاد است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی خوزستان عنوان کرد: در این نمایشگاه ۳۰۰ شرکت از استان‌های خوزستان، تهران، کرمانشاه، مرکزی، فارس، آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، یزد و خراسان رضوی حضور دارند که نشان دهنده استقبال خوب از این نمایشگاه است.

جلیلی با بیان این‌که اهمیت و تاکید نمایشگاه صنعت ساختمان بر تولید داخلی است، تصریح کرد: استفاده از مصالح، ابزار و طرح‌هایی که بیشترین باروری اقتصادی را در پی داشته و هماهنگ و متناسب با فرهنگ، دین و اقلیم کشور باشد مهمترین دغدغه‌ مشارکت کنندگان است.

وی خاطرنشان کرد: این نمایشگاه باعث ایجاد فضایی رقابتی در بین مشارکت کنندگان می‌شود و تولیدکنندگان داخلی را ترغیب می‌کند تا ضمن حفظ سنت‌ها و فرهنگ بومی، پا به پای تکنولوژی روز دنیا قدم برداشته و کیفیت محصولات خود را همواره در بالاترین سطح ممکن حفظ کنند./ایسنا

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا