پیرو پیشنهاد اختصاصی نخبگان به فرماندار مسجدسلیمان

در صورت نیاز از ظرفیت بیمارستان تامین اجتماعی و شرکت نفت برای پذیرش بیماران مبتلا به کرونا در مسجدسلیمان استفاده خواهد شد

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ | ۱۸:۴۵ ب٫ظ
در صورت نیاز از ظرفیت بیمارستان تامین اجتماعی و شرکت نفت برای پذیرش بیماران مبتلا به کرونا در مسجدسلیمان استفاده خواهد شد زمان مطالعه: < 1 دقیقه اعتدال نخبگان / پیرو پیشنهاد اختصاصی دکتر سعیدآژده مدیرمسئول نخبگان به فرماندار مسجدسلیمان ایشان عنوان نمودند که در صورت نیاز از ظرفیت بیمارستان تامین اجتماعی و شرکت نفت برای پذیرش بیماران مبتلا به کرونا در مسجدسلیمان استفاده خواهیم کرد . وی همچنین در خصوص احتمال تمدید اعمال محدودیت‌ها در این شهرستان گفت: باید ببینیم تا […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

اعتدال نخبگان / پیرو پیشنهاد اختصاصی دکتر سعیدآژده مدیرمسئول نخبگان به فرماندار مسجدسلیمان ایشان عنوان نمودند که در صورت نیاز از ظرفیت بیمارستان تامین اجتماعی و شرکت نفت برای پذیرش بیماران مبتلا به کرونا در مسجدسلیمان استفاده خواهیم کرد .

وی همچنین در خصوص احتمال تمدید اعمال محدودیت‌ها در این شهرستان گفت: باید ببینیم تا آخر هفته وضعیت بهتر خواهد شد یا خیر.

به گزارش نخبگان محمد پاکدل فرماندار مسجدسلیمان ، با اشاره به آخرین وضعیت مسجدسلیمان در شرایط فوق پرخطر کرونا و پس از اعمال محدودیت‌ها، اظهار کرد: بازار تعطیل شده است و تنها مشاغل ضروری مانند سوپرمارکت‌ها و نانوایی‌ها فعالیت می‌کنند. در این راستا از فعالیت اصناف بازدید می‌شود و تاکنون ۵۱ واحد صنفی متخلف که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکرده یا قوانین ستاد ملی مقباله با کرونا را تمکین نکرده بودند، پلمب شده‌اند.

وی با اشاره به نحوه پذیرش بیماران کرونا در این منطقه افزود: بیمارستان ۲۲ بهمن مسجدسلیمان، بیماران اندیکا و لالی را نیز پذیرش می‌کند و بیماران این دو شهرستان دیگر نیز جزو آمار مسجدسلیمان محسوب می‌شوند.

فرماندار مسجدسلیمان تصریح کرد: در صورت نیاز از ظرفیت بیمارستان تامین اجتماعی و شرکت نفت برای پذیرش بیماران مبتلا به کرونا استفاده خواهیم کرد. وی بیان کرد: کادر بهداشت و درمان با تمام ظرفیت در حال ارائه خدمات به بیماران هستند و تنها بیمارانی را که اصرار به اعزام به شهرهای دیگر داشتند، به بیمارستان‌های شهرهای دیگر منتقل کرده‌ایم.

پاکدل با اشاره به خاموشی و تعطیلی پارک‌ها افزود: با وجود اعمال محدودیت و تعطیلی پارک‌ها، همچنان برخی مردم در پارک‌ها حضور پیدا می‌کنند.فرماندار مسجدسلیمان در خصوص احتمال تمدید اعمال محدودیت‌ها تصریح کرد: باید ببینیم تا آخر هفته وضعیت بهتر خواهد شد یا خیر.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi