مدیرکل راه و شهرسازی استان خبر داد

آغاز عملیات اجرایی طرح اقدام ملی مسکن در خوزستان

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ | ۲۳:۲۸ ب٫ظ
آغاز عملیات اجرایی طرح اقدام ملی مسکن در خوزستان زمان مطالعه: < 1 دقیقه اعتدال نخبگان / مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان از آغاز عملیات اجرایی طرح اقدام ملی مسکن در خوزستان خبر داد. به گزارش نخبگان رضا رضایی امروز اول آبان‌ماه در آیین واگذاری ۲۵۱۴ واحد مسکن مهر به متقاضیان در خوزستان که به صورت ویدئوکنفرانس  با حضور رئیس جمهور برگزار شد، اظهار کرد: امروز همزمان با سراسر […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

اعتدال نخبگان / مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان از آغاز عملیات اجرایی طرح اقدام ملی مسکن در خوزستان خبر داد.

به گزارش نخبگان رضا رضایی امروز اول آبان‌ماه در آیین واگذاری ۲۵۱۴ واحد مسکن مهر به متقاضیان در خوزستان که به صورت ویدئوکنفرانس  با حضور رئیس جمهور برگزار شد، اظهار کرد: امروز همزمان با سراسر کشور، شاهد افتتاح واحدهای مسکن مهر و واگذاری گروهی زمین و آغاز عملیات اجرایی طرح اقدام ملی مسکن در خوزستان بودیم.

به گزارش ایسنا، وی افزود: امروز در سراسر کشور ۴۰ هزار و ۱۸۰ واحد مسکن مهر در ۲۲ استان به متقاضیان واگذار شد و کار واگذاری مسکن مهر در هفت استان به اتمام رسید.

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان تصریح کرد: از این تعداد واحد، ۲ هزار و ۵۱۴ واحد در خوزستات به متقاضیان واگذار شد. آمار واگذاری به صورت تفکیکی در شهر آبادان ۱۹۴ واحد، امیدیه ۲۸ واحد، اهواز ۱۷۶ واحد، باغملک ۱۶۸ واحد، بندر امام ۱۶۴ واحد، ماهشهر ۹۵۵ واحد، بهبهان ۷۸ واحد، خرمشهر ۱۹۸ واحد، دزفول ۱۶۲ واحد، سوسنگرد ۱۱۴ واحد، شوش ۷۳ واحد، شوشتر ۱۷۱ واحد و مسجدسلیمان ۳۶ واحد بوده است.

وی افزود: در طرح اقدام ملی مسکن در خوزستان نیز متقاضیان حائز شرایط ۲۸ هزار نفر هستند که مدارک ۱۸ هزار نفر بارگزاری شده است و ۶ هزار نفر نیز احراز شده‌اند.

رضایی گفت: از این تعداد، تاکنون ۲ هزار و ۲۰۰ نفر آورده خود را به بانک‌ها واریز کرده‌اند و برای حدود ۲۲ هزار نفر نیز زمین تخصیص داده شده است و همچنین برای ۵ هزار نفر قرارداد منعقد شده است.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi