فردا مسجدسلیمان میزبان شهیدی ۱۴ ساله است که پس از ۳۸ سال به زادگاهش بر میگردد !

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ | ۲۳:۳۴ ب٫ظ
فردا مسجدسلیمان میزبان شهیدی ۱۴ ساله است که پس از ۳۸ سال به زادگاهش بر میگردد ! زمان مطالعه: < 1 دقیقه پیکر مقدس شهید ایزدیان( برادر سعید ایزدیان )فردا در مسجدسلیمان تشییع میشود 🔲اعتدال نخبگان: پیکر مطهر شهید ایزدیان مدتی پیش در جریان تفحص پیکرهای مطهر شهدا در منطقه عملیاتی والفجر مقدماتی توسط کمیته جست و جوی مفقودین کشف و به میهن اسلامی بازگشت. شهید علی ایزدیان متولد سال ۱۳۴۵ از بسیجیان پایگاه حمزه سیدالشهدا مسجد […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

پیکر مقدس شهید ایزدیان( برادر سعید ایزدیان )فردا در مسجدسلیمان تشییع میشود

🔲اعتدال نخبگان: پیکر مطهر شهید ایزدیان مدتی پیش در جریان تفحص پیکرهای مطهر شهدا در منطقه عملیاتی والفجر مقدماتی توسط کمیته جست و جوی مفقودین کشف و به میهن اسلامی بازگشت.

شهید علی ایزدیان متولد سال ۱۳۴۵ از بسیجیان پایگاه حمزه سیدالشهدا مسجد صاحب الزمان منطقه کلگه شهرستان مسجدسلیمان بود که در سال ۱۳۶۱ و در سن ۱۶ سالگی به درجه رفیع شهادت نائل گشت.

پیکر این شهید والامقام روز پنجشنبه با رعایت دستوالعمل های بهداشتی تشییع و در گلزار شهدای کلگه محل یادمان ایشان و در کنار همرزمان شهیدش بخاک سپرده شود

مراسم وداع باشکوه از این شهید فردا در زادگاهش در حالی برگزارمیشود که:پس از ۳۸ سال شهیدی ۱۴ ساله به خانه کودکی اش رجعت میکند….

 

🔶گفتنی ست مسجدسلیمان پیش از این افتخار داشتن شهید نوجوان بهنام محمدی را نیز در کارنامه دارد، شهری شهیدپرور که بیش از یکهزار شهید را تقدیم انقلاب نموده است.

 

🔻سعید آژده/نخبگان

۹۸۷۳۰cookie-checkفردا مسجدسلیمان میزبان شهیدی ۱۴ ساله است که پس از ۳۸ سال به زادگاهش بر میگردد !
Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
شهرداری مسجدسلیمان
محل كد آمار
logo-samandehi