بنا به دستور وزیر تعاون انجام می‌شود

انتقال حساب‌های ۲۰ شرکت تابعه وزارت تعاون به خوزستان

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ | ۱۳:۴۴ ب٫ظ
انتقال حساب‌های ۲۰ شرکت تابعه وزارت تعاون به خوزستان زمان مطالعه: < 1 دقیقه اعتدال نخبگان: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از لزوم انتقال حساب‌های ۲۰ شرکت تابعه وزارت تعاون، کار و اجتماعی به بانک‌های حساب‌های خوزستان بنا به دستور وزیر کار خبر داد. به گزارش نخبگان ارسلان غمگین در گفت‌وگویی، با اشاره به دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره رفع محرومیت‌ها در خوزستان، اظهار […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

اعتدال نخبگان: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از لزوم انتقال حساب‌های ۲۰ شرکت تابعه وزارت تعاون، کار و اجتماعی به بانک‌های حساب‌های خوزستان بنا به دستور وزیر کار خبر داد.

به گزارش نخبگان ارسلان غمگین در گفت‌وگویی، با اشاره به دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره رفع محرومیت‌ها در خوزستان، اظهار کرد: اقداماتی که برای خروج خوزستان از محرومیت و انجام محرومیت‌زدایی در استان لازم است، با جدیت پیگیری خواهد شد.

وی افزود: در اولین گام، قرار است بر اساس دستور وزیر تعاون و کار، ۲۰ شرکت تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی حساب‌های خود را به خوزستان منتقل کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان تصریح کرد: انتقال حساب این شرکت‌ها به بانک‌های استان خوزستان، سبب افزایش گردش مالی در بانک‌ها، افزایش سود ارزش افزوده و اعطای سهم به شهرداری می‌شود.

غمگین گفت: این اقدام می‌تواند زمینه‌ساز رشد و توسعه خوزستان شود و گام بسیار مهمی در شکوفایی استان به شمار می‌رود.

۹۷۹۳۰cookie-checkانتقال حساب‌های ۲۰ شرکت تابعه وزارت تعاون به خوزستان
Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
شهرداری مسجدسلیمان
محل كد آمار
logo-samandehi