منطقه‌ گردشگری “چاه نفت شماره یک” مسجد سلیمان از سوی ارتش احیاء می‌شود

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۶:۰۱ ب٫ظ
منطقه‌ گردشگری “چاه نفت شماره یک” مسجد سلیمان از سوی ارتش احیاء می‌شود زمان مطالعه: < 1 دقیقه منطقه گردشگری چاه نفت شماره یک مسجد سلیمان همزمان با چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس از سوی ارتش جمهوری اسلامی ایران بازسازی و احیا می‌شود.  به گزارش نخبگان و به نقل از تسنیم، به مناسبت چهلمین سالگرد هفته‌ دفاع مقدس فرمانده هوانیروز آجا امیر قربانی به‌همراه معاون طرح و برنامه و بودجه آجا و نزاجا […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

منطقه گردشگری چاه نفت شماره یک مسجد سلیمان همزمان با چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس از سوی ارتش جمهوری اسلامی ایران بازسازی و احیا می‌شود.

 به گزارش نخبگان و به نقل از تسنیم، به مناسبت چهلمین سالگرد هفته‌ دفاع مقدس فرمانده هوانیروز آجا امیر قربانی به‌همراه معاون طرح و برنامه و بودجه آجا و نزاجا و معاون سازمان برنامه و بودجه در شهر مسجد سلیمان حضور پیدا کردند.

در این مراسم، فرماندهان ارتش ضمن ادای احترام به مقام شهدای گمنام و مقبره شهید بهنام محمدی با حضور امام جمعه و فرماندار شهرستان از مناطق محروم و چاه نفت شماره یک بازدید کردند.

در این بازدید ۴ محور برای توسعه خوزستان مورد تصویب قرار گرفت. بازسازی و احیاء منطقه‌ی گردشگری چاه نفت شماره یک مسجد سلیمان، رفع معضل سیستم فاضلاب شهری مسجد سلیمان؛ رفع محرومیت از منطقه مال جونکی از جمله این اقدامات بود. همچنین در این بازدید مقرر شد اقدامات محرومیت زدایی در  ۷۰ روستای شهرستان مسجد سلیمان انجام شود.

۹۶۳۴۰cookie-checkمنطقه‌ گردشگری “چاه نفت شماره یک” مسجد سلیمان از سوی ارتش احیاء می‌شود
Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
شهرداری مسجدسلیمان
محل كد آمار
logo-samandehi