انتخابات اتحادیه کشوری مؤسسات قرآنی در اهواز برگزار شد

تاریخ انتشار: شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۳:۳۵ ب٫ظ
انتخابات اتحادیه کشوری مؤسسات قرآنی در اهواز برگزار شد زمان مطالعه: < 1 دقیقه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از برگزاری انتخابات هیأت مدیره و بازرسی اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت در اهواز خبر داد. به گزارش نخبگان و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، محمد جوروند با اعلام این خبر گفت: این انتخابات جمعه ۳ مردادماه به صورت […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از برگزاری انتخابات هیأت مدیره و بازرسی اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت در اهواز خبر داد.

به گزارش نخبگان و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، محمد جوروند با اعلام این خبر گفت: این انتخابات جمعه ۳ مردادماه به صورت ویدئو کنفرانس در استان خوزستان همزمان با سراسر کشور با انتخاب اعضای هیأت مدیره و بازرسی اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت برگزار شد.

وی افزود: از مجموع ۳۶ سهمیه حق رای در استان، ۳۵ نفر از مدیران مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت فعال اهواز برای رأی گیری در این انتخابات حضور یافتند و از بین ۶۶ کاندید هیأت‌ مدیره و بازرسی اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت، ۱۵ نفر را به عنوان عضو اصلی و ۳ نفر را به عنوان عضو هیأت بازرسی در کنار اعضای علی البدل انتخاب کردند.

جوروند ادامه داد: پس از انتخابات اتحادیه موسسات و تشکل های قرآن و عترت که هر ۳ سال یکبار برگزار می شود، تصمیم بر برگزاری انتخابات در سطح استان ها توسط هیأت مدیره جدید صورت می گیرد.

یادآور می‌شود، این انتخابات با نظارت ستاد مرکزی متشکل از مهدی محمدی، دبیر هیأت رسیدگی به امور مؤسسات فرهنگی، سیدعلی سرابی و مرتضی طلایی، رؤسای هیأت مدیره دو اتحادیه،حسن محمدی و رحیم قربانی، مدیران عامل دو اتحادیه کشوری و نمایندگان سازمان تبلیغات اسلامی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برپا شد.

۹۰۸۷۰cookie-checkانتخابات اتحادیه کشوری مؤسسات قرآنی در اهواز برگزار شد
Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
شهرداری مسجدسلیمان
محل كد آمار
logo-samandehi