استاندار شریعتی:هیچ کلاس درس کانکسی در غیزانیه اهواز وجود ندارد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ | ۲۲:۴۳ ب٫ظ
استاندار شریعتی:هیچ کلاس درس کانکسی در غیزانیه اهواز وجود ندارد استاندار خوزستان گفت: هیچ کلاس درس کانکسی در غیزانیه اهواز وجود ندارد و همه به کلاس درس سازه‌ای تبدیل شده است. به گزارش نخبگان و به نقل از مهر، غلامرضا شریعتی بعد از ظهر سه‌شنبه در حاشیه اهدای تجهیزات به مدارس غیزانیه اهواز، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سال ۹۵ اولین بازدید از بخش غیزانیه […]

استاندار خوزستان گفت: هیچ کلاس درس کانکسی در غیزانیه اهواز وجود ندارد و همه به کلاس درس سازه‌ای تبدیل شده است.

به گزارش نخبگان و به نقل از مهر، غلامرضا شریعتی بعد از ظهر سه‌شنبه در حاشیه اهدای تجهیزات به مدارس غیزانیه اهواز، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سال ۹۵ اولین بازدید از بخش غیزانیه اهواز صورت گرفت که بالغ‌بر ۴۴ کلاس کانکسی در غیزانیه بود اما در حال حاضر هیچ کلاس کانکسی در این بخش وجود ندارد.

وی افزود: حدود ۸۰ مدرسه در این بخش وجود دارد که پنج هزار دانش آموز در این مدارس مشغول به تحصیل هستند.

استاندار خوزستان بیان کرد: همچنین در سال گذشته اقلام قابل ملاحظه‌ای برای تجهیز مدارس در بخش غیزانیه اختصاص داده شد و امسال نیز برای تکمیل آن حدود دو میلیارد تومان اقلام اختصاص یافت.

شریعتی تصریح کرد: این اقلام شامل کولر، میز، نیمکت، یخچال و وسایل مورد نیاز است.

وی گفت: همچنین در کنار این تجهیزات به میزان دو هزار نفر وسایل لوازم التحریر تهیه شده و با هماهنگی بخشدار و آموزش و پرورش این اقلام نیز توزیع خواهد شد.

استاندار خوزستان افزود: دو مدرسه نیز تا طی دو ماه آینده که از قبل در غیزانیه بزرگ و ایستگاه خسروی ساخته شده‌اند، به بهره‌برداری خواهند رسید.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
شهرداری مسجدسلیمان
محل كد آمار
logo-samandehi