مشکلی که شهرک صنعتی شماره ۵ اهواز با آن مواجه است

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ | ۲۲:۲۰ ب٫ظ
مشکلی که شهرک صنعتی شماره ۵ اهواز با آن مواجه است مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: به دلیل عدم صدور مجوز زیست‌محیطی برای شهرک صنعتی شماره ۵ اهواز و همچنین نبود جاده دسترسی مناسب، با موانعی اساسی در امر واگذاری زمین به سرمایه‌گذاران مواجه هستیم. به گزارش نخبگان و به نقل از ایسنا اخلاق محمدیان در گفت‌وگویی ، با اشاره به بازدید مدیرکل دفتر ارزیابی […]

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: به دلیل عدم صدور مجوز زیست‌محیطی برای شهرک صنعتی شماره ۵ اهواز و همچنین نبود جاده دسترسی مناسب، با موانعی اساسی در امر واگذاری زمین به سرمایه‌گذاران مواجه هستیم.

به گزارش نخبگان و به نقل از ایسنا اخلاق محمدیان در گفت‌وگویی ، با اشاره به بازدید مدیرکل دفتر ارزیابی اثرات زیست محیطی سازمان حفاظت محیط زیست کشور و مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان از شهرک صنعتی شماره ۵ اهواز در روز یکشنبه اظهار کرد: شهرک صنعتی شماره ۵ اهواز یکی از شهرک‌های تقاضامحور برای سرمایه‌گذاری از سوی واحدهای تولیدی است اما متاسفانه مشکل مجوز زیست‌محیطی این شهرک مانعی برای فعالیت سرمایه‌گذاران است.

وی افزود: بر اساس مصوبه شورای عالی شهرسازی طرح‌های صنعتی مرتبط با رده‌های یک و دو زیست‌محیطی در حریم و طرح‌های رده سه تا شش در خارج از حریم امکان استقرار دارند و از این رو انتظار داریم پس از بازدیدی که از حریم شهر اهواز و محدوده ۵۲۴ هکتاری شهرک صنعتی شماره ۵ اهواز انجام شده است، شاهد صدور مجوز زیست‌محیطی این شهرک باشیم.

محمدیان با بیان اینکه تقاضای سرمایه‌گذاری در شهرک صنعتی شماره ۵ اهواز بسیار مطلوب است، گفت: به دلیل عدم صدور مجوز زیست‌محیطی برای این شهرک و همچنین نبود جاده دسترسی مناسب، با موانعی اساسی در امر واگذاری زمین به سرمایه‌گذاران مواجه هستیم.

وی عنوان کرد: در صورت صدور مجوز زیست‌محیطی و تعیین تکلیف پروژه احداث جاده دسترسی، شرایط سرمایه‌گذاری در این شهرک تسهیل خواهد یافت و شاهد رونق سرمایه‌گذاری در آن خواهیم بود. در این زمینه انتظار داریم مسئولان سازمان حفاظت محیط زیست نسبت به صدور مجوز زیست‌محیطی برای این شهرک اقدام کنند.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
شهرداری مسجدسلیمان
محل كد آمار
logo-samandehi