صعود ۲۸ پله ای خوزستان در ارزیابی عملکرد ادارات کل وزارت راه و شهرسازی

تاریخ انتشار: جمعه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۲:۵۸ ق٫ظ
صعود ۲۸ پله ای خوزستان در ارزیابی عملکرد ادارات کل وزارت راه و شهرسازی مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان گفت: در جدول رتبه بندی ارزیابی عملکرد ادارات کل راه و شهرسازی سراسر کشور خوزستان از رتبه ۳۳ در سال قبل به رتبه ۵ رسید.  به گزارش نخبگان و بهنقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان، رضا رضایی با اعلام این خبر گفت: در […]

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان گفت: در جدول رتبه بندی ارزیابی عملکرد ادارات کل راه و شهرسازی سراسر کشور خوزستان از رتبه ۳۳ در سال قبل به رتبه ۵ رسید.

 به گزارش نخبگان و بهنقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان، رضا رضایی با اعلام این خبر گفت: در جدول رتبه بندی ارزیابی عملکرد ادارات کل راه و شهرسازی سراسر کشور در حوزه زمین و مسکن خوزستان با ۲۸ پله صعود از رتبه ۳۳ در سال قبل به رتبه ۵ رسید.

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان اظهار داشت: این استان در میان ادارات کل راه و شهرسازی سراسر کشور بیشترین رشد را به نسبت سال قبل داشته است.

رضایی ضمن تقدیر از عملکرد کلیه پرسنل اداره کل راه و شهرسازی خوزستان تصریح کرد: کسب این موفقیت ثمره تلاش و زحمات بی دریغ همه همکاران اداره کل بوده است که این موضوع نشان از تلاش بی وقفه و شبانه روزی همکاران بویژه در حوزه زمین و مسکن است.

وی اظهار امیدواری کرد: تلاش می کنیم با پیگیری مجدانه در زمینه سایر فعالیت‌های کاری نیز نسبت به سالهای قبل در رتبه های بالاتری قرار بگیریم.

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان با بیان اینکه این موفقیت حاصل برنامه ریزی دقیق، تلاش بی وقفه و شناخت نقاط ضعف و قوت سیستم بدست آمده است ادامه داد: پیش بینی می شود در سالجاری با تمهیدات اتخاذ شده و تلاش و پشتکار همکاران شاهد ارتقا عملکرد و بهره وری بیشتر در اداره کل راه وشهرسازی استان باشیم.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
شهرداری مسجدسلیمان
محل كد آمار
logo-samandehi