مدیرکل راه و شهرسازی استان خوزستان:

۱.۳ میلیون مترمربع زمین در خوزستان رفع تصرف شد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۲۰:۵۰ ب٫ظ
۱.۳ میلیون مترمربع زمین در خوزستان رفع تصرف شد زمان مطالعه: < 1 دقیقه مدیرکل راه و شهرسازی استان خوزستان از رفع تصرف یک میلیون و ۳۰۰ هزار مترمربع زمین به ارزش ۳۳۵ میلیارد تومان در استان خبر داد. به گزارش نخبگان رضا رضایی در گفت‌وگویی اظهار کرد: یگان حفاظت از اراضی این اداره کل، یک میلیون و ۳۰۱ هزار مترمربع زمین به ارزش افزون بر ۳۳۵ میلیارد و […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

مدیرکل راه و شهرسازی استان خوزستان از رفع تصرف یک میلیون و ۳۰۰ هزار مترمربع زمین به ارزش ۳۳۵ میلیارد تومان در استان خبر داد.

به گزارش نخبگان رضا رضایی در گفت‌وگویی اظهار کرد: یگان حفاظت از اراضی این اداره کل، یک میلیون و ۳۰۱ هزار مترمربع زمین به ارزش افزون بر ۳۳۵ میلیارد و ۲۶۸ میلیون تومان را طی ۲۳۹ عملیات با همکاری نیروی انتظامی و دستگاه قضا رفع تصرف کرد که در نوع خود بی‌سابقه بوده است.

وی افزود: در فروردین‌ماه سال جاری نیز یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی استان با همکاری نیروی انتظامی و همراهی دستگاه قضائی ضمن جلوگیری از تصرف زمین‌های ملی توسط افراد سودجو ۶۱ هزار و ۴۵۲ مترمربع زمین به ارزش ۶۸ میلیارد و ۳۵۸ میلیون تومان از این اراضی را از تصرف اشخاص سودجو خارج کرده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان خوزستان در پایان گفت: در فروردین‌ماه امسال نیز با وجود شیوع ویروس کرونا یگان حفاظت اراضی این اداره کل، بیش از ۲۷ عملیات رفع تصرف زمین‌های دولتی را با موفقیت به انجام رسانده است.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi