به مناسبت دهه مبارک فجر؛

پایانه خدماتی فنی گروه فولاد خوزستان به مساحت ۳۲۰۰ متر افتتاح می شود

تاریخ انتشار: سه‌شنبه 4 فوریه 2020 | 22:16 ب.ظ
پایانه خدماتی فنی گروه فولاد خوزستان به مساحت ۳۲۰۰ متر افتتاح می شود نخبگان/ فولاد خوزستان به مناسبت دهه مبارک فجر و برای تسریع در حمل مواد اولیه خود پایانه خدماتی فنی را افتتاح می‌نماید. به گزارش نخبگان و به نقل از خبرنگار روابط عمومی، فولاد خوزستان با همکاری شرکت فولاد لجستیک و با هدف تامین، نگهداری و پشتیبانی از ناوگان‌های کامیون موجود در حوزه حمل و نقل […]

نخبگان/ فولاد خوزستان به مناسبت دهه مبارک فجر و برای تسریع در حمل مواد اولیه خود پایانه خدماتی فنی را افتتاح می‌نماید.

به گزارش نخبگان و به نقل از خبرنگار روابط عمومی، فولاد خوزستان با همکاری شرکت فولاد لجستیک و با هدف تامین، نگهداری و پشتیبانی از ناوگان‌های کامیون موجود در حوزه حمل و نقل و تسریع در حمل جاده‌ای مواد اولیه با دریافت مجوز نمایندگی شرکت آریا دیزل در شهر اهواز، برای تامین قطعات و برطرف نمودن مشکلات فنی کامیون‌های ملکی و استیجاری خود، پایانه حمل و نقل خدماتی فنی را افتتاح می نماید و به خود کفایی خواهد رسید.
گفتنی است، این شرکت با وجود ناوگان تازه نفس از کامیون‌های موجود، با استفاده از مکمل‌های سوخت (اَد بلو اسکای)، درصد آلایندگی ماشین های سنگین خود را به پایین ترین مقدار رسانده است.

این گزارش حاکی‌ است، افتتاحیه های یادشده در ایام دهه مبارک فجر با حضور مقامات استانی و شرکت فولاد خوزستان برگزار می‌شود.

@khouzestan_steel_co

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
اینستاگرام نخبگان
شهرداری مسجدسلیمان
شرکت آب و فاضلاب خوزستان
محل كد آمار
logo-samandehi