فاز اول‌ متروی اهواز دهه‌فجر سال آینده افتتاح می‌شود

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۸ | ۰۳:۰۹ ق٫ظ
فاز اول‌ متروی اهواز دهه‌فجر سال آینده افتتاح می‌شود زمان مطالعه: < 1 دقیقه اعتدال نخبگان: رییس سازمان برنامه و بودجه کشور از افتتاح فاز نخست پروژه متروی اهواز تا دهه فجر سال آینده خبر داد. محمدباقر نوبخت، رییس سازمان برنامه و بودجه کشور بیان کرد: برای تکمیل فاز نخست پروژه متروی اهواز ۱۰ هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است که مقرر شد نیمی توسط دولت و نیمی دیگر […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

اعتدال نخبگان: رییس سازمان برنامه و بودجه کشور از افتتاح فاز نخست پروژه متروی اهواز تا دهه فجر سال آینده خبر داد.

محمدباقر نوبخت، رییس سازمان برنامه و بودجه کشور بیان کرد: برای تکمیل فاز نخست پروژه متروی اهواز ۱۰ هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است که مقرر شد نیمی توسط دولت و نیمی دیگر توسط شهرداری اهواز تامین شود.
وی افزود: یکی از نیازهای سازمان آتش نشانی شهرداری اهواز به لحاظ ویژگی های خاص این شهر، وجود نردبان ۵۴ متری است که خرید آن نیازمند ۲۳۰ میلیارد ریال اعتبار است ۱۱۵میلیارد ریال توسط دولت و ۱۱۵ میلیارد ریال دیگر توسط شهرداری اهواز تامین خواهد شد.
نوبخت گفت: سهم دولت برای خرید این نردبان آماده است و پس از تامین سهم شهرداری اهواز این نردبان خریداری می شود.
وی همچنین درخصوص طرح شبکه دفع آب های سطحی اهواز توضیح داد: شهرداری اهواز طرح خود را در این خصوص ارائه دهد تا مورد بررسی قرار گیرد.
بر اساس نخبگان و به نقل از گزارش ایرنا عصر روز دوشنبه هفته گذشته با بارش باران در خوزستان بیشتر مناطق خوزستان از جمله اهواز دچار آبگرفتگی شدند که با گذشت نزدیک به یک هفته همچنان بخش هایی از مناطق این استان درگیر آبگرفتگی هستند.
رییس سازمان برنامه بودجه کشور پس از ورود به اهواز در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه خوزستان که در محل استانداری در حال برگزاری است شرکت کرده است. رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور و مسئولان استانی در این نشست حضور دارند

۷۳۳۱۰cookie-checkفاز اول‌ متروی اهواز دهه‌فجر سال آینده افتتاح می‌شود
Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
شهرداری مسجدسلیمان
محل كد آمار
logo-samandehi