نشست بررسی مشکلات باشگاه های ورزشی شهر اهواز برگزار شد

تاریخ انتشار: شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ | ۰۱:۱۶ ق٫ظ
نشست بررسی مشکلات باشگاه های ورزشی شهر اهواز برگزار شد   مشکلات باشگاه های ورزشی شهر اهواز با حضور شاعری شهردار اهواز، قنوات عضو شورای اسلامی شهر، فلسفی زاده سرپرست معاونت معماری و شهرسازی و برخی نمایندگان مدیران ورزشی باشگاه ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت. به گزارش نخبگان و به نقل از سایت شهرداری اهواز، موسی شاعری شهردار اهواز با ابراز خرسندی از […]

  مشکلات باشگاه های ورزشی شهر اهواز با حضور شاعری شهردار اهواز، قنوات عضو شورای اسلامی شهر، فلسفی زاده سرپرست معاونت معماری و شهرسازی و برخی نمایندگان مدیران ورزشی باشگاه ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش نخبگان و به نقل از سایت شهرداری اهواز، موسی شاعری شهردار اهواز با ابراز خرسندی از حضور در جمع ورزشکاران گفت: من در یک خانواده ورزشی بزرگ شدم، پدرم پیشکسوت کشتی و خود به دلیل سابقه ورزشی کاملا با فضای ورزشی و مشکلات آن آشنا هستم.

موسی شاعری با اشاره به مشکلات حوزه ورزش در کشور گفت: به عنوان کسی که از جامعه ورزشی است به مشکلاتی که در این حوزه است واقف هستم  و شهرداری اهواز و شورای اسلامی شهر به ورزشکاران و فعالین ورزشی نگاه حمایتی دارند.

وی در این خصوص عنوان کرد: سعی بر آن است که مشکلات حوزه ورزش در ارتباط با مدیریت شهری با ایجاد وحدت رویه در شهرداری اهواز حل شود و به سمتی حرکت کنیم که موانع موجود مرتفع گردند تا جامعه ورزشی  با فراغ بال به کار خود ادامه دهند .

شهردار اهواز با توجه به مشکلات بیان شده  توسط باشگاه داران تصریح کرد: دغدغه مدیریت شهری حل مشکلات شهروندان است اما برای حل مشکل باشگاه های ورزشی،  الزامات و محدودیت هایی برای مجموعه شهرداری وجود دارد، که لازم می دانیم در برخی موارد انعطاف بیشتری نسبت به ابلاغیه ها تا جایی که قانون اجازه دهد و امکان آن وجود داشته باشد،  به خرج دهیم .

محمد هادی قنوات عضو شورای اسلامی شهر اهواز در این نشست گفت: حدود ۴٣۰ باشگاه ورزشی در شهر اهواز داریم که آن ها در محلات راه اندازی شدند و امیدواریم با همکاری شورای شهر و مجموعه شهرداری مشکلات و موانع باشگاه داران رفع شود .

فلسفی زاده سرپرست معاونت معماری و شهرسازی در ادامه این نشست با اشاره به ابطال مجوزی تحت عنوان قرارداد سطوح غیرمجاز اظهار کرد: شهرداری و شورای شهر در طرح جامع، راهکاری را برای مجاز بودن چند فعالیت هماننده باشگاه ها که در محدوده های کاربری مسکونی هستند،  ارائه کرد.

سرپرست معاونت معماری و شهرسازی در ادامه عنوان کرد: بعد از باطل شدن این قرارداد، پذیره تجاری برای باشگاه داران و دیگر اموری که در کاربری مسکونی هستند وصول شد که علی رغم پیش بینی خلاها ، هنوز مشکلاتی برای باشگاه داران وجود دارد که با توجه به دستور شهردار محترم بزودی قرار است با رعایت قوانین و محدودیت ها در برخی بخش نامه ها و اعلامیه ها بازنگری هایی جهت تسهیل در امور ورزشی صورت گیرد .

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
شهرداری مسجدسلیمان
محل كد آمار
logo-samandehi